2733
2734
عنوان

میخوام سریع لاغر شم

186 بازدید | 17 پست

چیکار کنم ؟؟ الان چهار ماهه تقریبا تو رژیمم ۹ کیلو کم کردم ، اضافه وزن دیگه ندارم 

ولی از اندامم راضی نیستم بعد زایمان خیییلی شکم پهلو آوردم، تی ار ایکس هم میرم تازه دو جلسه هست رفتم،

میخوام حلقه بگیرم بزنم،  ولی احساس میکنم  وزن کم نمیکنم ، رژیمم که دیگه جواب نمیده استپ وزنی کردم 

چقد عجولی 

اونجثری ب خودت صدمع میزنی و زودم چاق میشی باز

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

تو همون تی ار ایکس   رو بزو خیلی خوبه من سه ماه رفتم پهلوهام رفته شکمم خیلی کوچیک شده 

بعدش هم باید سفت کنی که تبدیل به عظله بشه و جمع بشه بدنت

به کوری چشم سلبریتی ها که میخواهند دنیا را بهشت وایران را جهنم جلوه دهند اما ایران قطب درخشان عالم است❤❤
تو همون تی ار ایکس   رو بزو خیلی خوبه من سه ماه رفتم پهلوهام رفته شکمم خیلی کوچیک شده  بع ...

وای جقدر خوب که شکم و پهلو رو با تی ار ایکس جمع کردی گلم  تبریک میگم،  خدا کنه منم بتونم 

2706