2737
2739
عنوان

خز ترین پز دادن هاییی رو که دیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2125 بازدید | 93 پست
چندسال پیش کاشت ناخن داشتم. تا یماه هر حا میرفتم جلوی چندنفری میگفتم ببینید پوست دستام چقدر خشک شدن. ...

ای بابا عیب ندارد

اگر بیش از اندازه مورد محبت قرارت دادم نه تنها بودم نه محتاج توجه فقط و فقط فکر کردم میتونی آدم خوبی باشی همین.. 🙂🌹🙏
گفت : داداشم ش و ر ت ش رو هرماه میندازه بیرون یکی دیگه نو میپوشه :-!

,😂😂😂😂😂😐😐😂💔

اگر بیش از اندازه مورد محبت قرارت دادم نه تنها بودم نه محتاج توجه فقط و فقط فکر کردم میتونی آدم خوبی باشی همین.. 🙂🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چندسال پیش کاشت ناخن داشتم. تا یماه هر حا میرفتم جلوی چندنفری میگفتم ببینید پوست دستام چقدر خشک شدن. ...

جدا از شما ولی ب نظدم اونایی ک ناخن خودشون قشنگه باید پز بدن ن ماهایی ک ناخن میکاریم 😄

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
واسه جهیزیه دخترش توستر خریده ۱میلیون منم توسترم شیشه اش شکسته شوهرم ماکروفر پاناسونیک خرید ۴تومن هی ...

این هم حسوده هم پزو

جدا از شما ولی ب نظدم اونایی ک ناخن خودشون قشنگه باید پز بدن ن ماهایی ک ناخن میکاریم 😄

الان دیگه واقعا ب نظرم خزترین کار کاشت ناخنه. خودم نچرالم و به اون روزا میخندم که چرا اون کار رو کردم🤣🤣🤣🤣

2738
اینم مگه پز هست؟ من خودم عکسی نذاشتم از واکسن ولی خیلیا گذاشتن و ما هم دیدیم... پز دادن نبود، مد شده ...

قضیه پز نبود برا این عکس میزاشتن ک بقیه هم ببینن چیزی نیس و برن بزنن 

نمیدونم چرا تبدیل ب پز شد 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲

زن عموم پز شوهر خواهرش و میداد، امیر میوه خریده کیلو فلان برا زنش که حاملس، امیر زنش و میبره پیش فلان دکتر امیر فلان دارو رو خریده انقد و خیلی وضعش خوبه، امیر و...

بابا ب ما چه مگ برای همسایه می‌خره برای زنشه دیگ اه

انگار ما فتوسنتز میکنیم و فقط اینا خرج میکنن😐

جاریم ک پز میداد برادرشوهرم هرشب رابطه میخواد🤪

خالم ک ی خونه پنجاه متری واحدی خریده دهن همرو سرویس کرده ما بجا خونه زمین خریدیم هی میگفت زمین ساختش خیلی سخته مارو نگاه کنید راحت زندگی میکنیم😑

زن عموم پز انگشترشو میداد هی انگشتشو تکون میداد

کدومووو بگم برااات

فقط دیدم 

پز این و اونو میدن .

بدختاااا مهم اینه تو کی هستی چیکاره ای چی داری ؟ 

دیگه خواهرت مادرت پدرت عموهات دخترعموهات عمه ها پسر داییهات  از اونا به تو چه ؟   تو خودت چیکاره ای ؟ چی داری ؟

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
الان دیگه واقعا ب نظرم خزترین کار کاشت ناخنه. خودم نچرالم و به اون روزا میخندم که چرا اون کار رو کرد ...

منم انجام نمیدم چون نمیتونم کارا خونمو انجام بدم

2706