2733
2734

خودم یکی بود پز برنج ایرانی میداد,😐😂😂😂

اگر بیش از اندازه مورد محبت قرارت دادم نه تنها بودم نه محتاج توجه فقط و فقط فکر کردم میتونی آدم خوبی باشی همین.. 🙂🌹🙏

پز میداد داداشم واسه مادرخانومش دو کیلو گوشت خریده برده

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پز میداد داداشم واسه مادرخانومش دو کیلو گوشت خریده برده 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وایییییییییییییی 😂😂😂😂😂

اگر بیش از اندازه مورد محبت قرارت دادم نه تنها بودم نه محتاج توجه فقط و فقط فکر کردم میتونی آدم خوبی باشی همین.. 🙂🌹🙏
2731
پز دادن  کیک  روز  زن  خخخخخ

این که دیگه خیلی زیاد بود روز های اخیر

خواهرشوهرم کلاس میزاشت زن شهریا شده

یا کلاس میزاره خونمون بالاشهره در صورتیکه پایین شهرم پایین تره

یا کلاس میزاره من حسود نیستم در صورتیکه همه میدونن حسوده 

و ...

یه کاربری بود تو امضاش زده بود مشاور هستم هزار بار اونو کوبید تو سرم گفت من مشاورم به یه جایی رسیدم تو که بیکاری ول میچرخی تو سایت.

2738
جاری واکسن برکت زده بود گذاشته بود استوری واتساپ الباه شوهرم بهم گف من شمارش پاکیدم میخام ی روز تو ...

ن نگوما فامیلامون پز واکسن زدن میدادن انگار پولیه

یه کاربری بود تو امضاش زده بود مشاور هستم هزار بار اونو کوبید تو سرم گفت من مشاورم به یه جایی رسیدم ...

اون که به یه جایی رسیده بود اینجا چیکار میکرد؟

میگم دلبر به ننت بوگو اسپند دود کنه عروسش داره میاد💝😍
2706