2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اول باید بفرستم؟ ببخشید خیلی طول میکشه تا حاجت روایی؟

ان شاالله خدا بخدا و زود حاجت بگیری عزیز دلم😘🌷

خودت با  خدا وایشون  در مورد نحوه فرستادنشون قرار  بذار 

نماز شون هم هست که حاجت میده

چهارده صلوات لطفا برا حاجتم بفرستید
2738
ان شاالله خدا بخدا و زود حاجت بگیری عزیز دلم😘🌷 خودت با  خدا وایشون  در مورد نحوه فرس ...

مرسی عزیزم، برام دعا کنید لطفا، برای حاجتتون، امضاتون 14 بار صلوات براتون الان میفرستم، من یه حاجتی دارم که خیلییی استرس دارم بخاطرش که انشالله که خدا بهم بده و به ارامش برسم

مرسی عزیزم، برام دعا کنید لطفا، برای حاجتتون، امضاتون 14 بار صلوات براتون الان میفرستم، من یه حاجتی ...

لطف کردی ،خیلی ممنونم

چشم ،ان شاالله هر چه زوتر حاجتت رو بگیری 🌷🙏🏼💞

ان شاالله خدا بخدا و زود حاجت بگیری عزیز دلم😘🌷 خودت با  خدا وایشون  در مورد نحوه فرس ...

نسیمه جان، یه سوا بپرسم؟ تاپیکهاتون رو دیدم، من برای این حاجتم خیلی نذر کردم و ختم برداشتم، دعای مشلول ده بار پشت سر هم و.... شما ز چه ختم یا دعا یا نذر معجزه دیدید؟

نسیمه جان، یه سوا بپرسم؟ تاپیکهاتون رو دیدم، من برای این حاجتم خیلی نذر کردم و ختم برداشتم، دعای مشل ...

عزیزم،ممنون تایپیک رو مطالعه کردی

نادعلی ،ایه الکرسی،یاسین،صلوات،نماز حاجت،قران صد ایه وبعدش هفتادتا یاالله،دعای یستشیر ،و...

عزیزم،ممنون تایپیک رو مطالعه کردی نادعلی ،ایه الکرسی،یاسین،صلوات،نماز حاجت،قران صد ایه وبعدش هفت ...

بله عزیزم خوندم،خودتون از چی حاجت محال گرفتید؟

2706