2733
2734

خیلی موافقم:/

در اوج جوانی🙂متاهل😂تازه عروس😌تخصص تبدیل دوس پسر به شوهر😂دارای۵سال تجربه دوستی با عشقم( پسر عمم)و حالام در حال زندگی در کنارش😍روز عروسیمون ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ قشنگ ترین شب زندگیم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه دعوای خودمو نامزدمو بزارم سایت جنجالی میشه😂

بابا من ۲۲ سالمه 🥲 همش نگین ۴۰ سالته ؟نام کاربریمو عددشو زدم ۶۰ ۱۳ ربطی به سنم نداره آخه 🤦‍♀️😐 این عدد یهو اومد ذهنم گزاشتمش .... دوست عزیزم من ۲۲ سالمه ❤
2738
اگه دعوای خودمو نامزدمو بزارم سایت جنجالی میشه😂

نزار چیه ما چکار میتونیم بکنیم برات 

مگه اینجا شورای حل اختلافه یا دادسرا یا مشاور خانواده 

باورکنید همه تو زندگیشون مشکلات دارن ولی نمیان بگن اینایی هم که میان تاپیک میزنن باید به عقلشون شک کرد

میشه برای مادر شدنم به درگاه خداوند دعا کنید.
نزار چیه ما چکار میتونیم بکنیم برات  مگه اینجا شورای حل اختلافه یا دادسرا یا مشاور خانواده&nbs ...

درسته عزیزم ولی واقعا آدم بعضی مواقع خسته میشه دلش درد و دل میخواد

بابا من ۲۲ سالمه 🥲 همش نگین ۴۰ سالته ؟نام کاربریمو عددشو زدم ۶۰ ۱۳ ربطی به سنم نداره آخه 🤦‍♀️😐 این عدد یهو اومد ذهنم گزاشتمش .... دوست عزیزم من ۲۲ سالمه ❤
درد دل ات رو با خودت بکن با خدا بکن  اینجا بدتر حالتو میگیرن

دقیقا درسته عزیزم🙏🙏🌸

2706