2737
2739
عنوان

علائم اومیکرون🤕

397 بازدید | 41 پست

بچه ها بدن درد و گلودرد   و گردن درد دارم سرد و گرم میشه بدنم.اومیکرونه؟چکار کنم؟

گریه نمیکنم.....نه اینکه دل سنگ باشم.....ریمل گررررونه😂😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینجا تست او میکرون رو ندارن.

ولی همه این علائم او میکرون هست.

خودتو تقویت کن

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
2728

این عیدم اومیکرون میچوخه توش انگاری:/

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738
من گرفتم تنگی نفس و ابریزش و سرفه خشک و تب ۳۸ درجه دارم یک دور خوب شدم مجدد گرفتم و حالم بدتر از ق ...

منم خسته شدم دیگه اصلا خوب نمیشم ده روزه الان 

چه لذتی بالاتراز اینکه واسطه به دنیا آوردن نوزادی باشی که مادرش قراره برای اولین بار ببینتش مامایی شغل نیست زندگیه♥♥😍😍
باید تست بدی ممکنه امیکرون باشه شاید هم انفولانزا که الان خیلی زیاد شده

۹۹٪ اومیکرونن 

چون هرکیو میبینی میگه من سرما خوردم‌

غیر عادی جمعیت کثیری از جامعه و دوست و اشنا باهم سرما بخورن 

علائم اومیکرونم که یکیه با سرما خوردگی 

دکترام که ماشالا نمیگن قرنطینه کنید خودتونو حتی اگه سرما خوردگیه 

همه با حال بد میچرخن اینور اونور واسه خودشون

من گرفتم تنگی نفس و ابریزش و سرفه خشک و تب ۳۸ درجه دارم یک دور خوب شدم مجدد گرفتم و حالم بدتر از ق ...

دکتر بهت چی داد؟ دارو..

گریه نمیکنم.....نه اینکه دل سنگ باشم.....ریمل گررررونه😂😉
2706