2737
2734
عنوان

علائم اومیکرون🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 41 پست
هر سال ژانویه ورژن جدیدش میاد  اون دفعه هم اول سال اومد و میناوند و اینا فوت شدن و اوجشم بهارو ...

اره اپدیتش میکنن هرسال://

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
من گرفتم تنگی نفس و ابریزش و سرفه خشک و تب ۳۸ درجه دارم یک دور خوب شدم مجدد گرفتم و حالم بدتر از ق ...

متم 8 روزه گزفتم الان سرفه هام شدید نمیتونم بخوابم سردرد وسرگیجه و عررق میکنم و اتیشم 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علایمت چیه میشه بگی..نگران خانواده ام هستم..

سردرد سرگیجه شدید یهو گرمم میشه پنجره رو باز میکنم یهو لرز میکنم میرم زیر سه تا پتو گلو درد و خشکی گلو و بیحالی

چه لذتی بالاتراز اینکه واسطه به دنیا آوردن نوزادی باشی که مادرش قراره برای اولین بار ببینتش مامایی شغل نیست زندگیه♥♥😍😍
2731
۹۹٪ اومیکرونن  چون هرکیو میبینی میگه من سرما خوردم‌ غیر عادی جمعیت کثیری از جامعه و دوست و اش ...

باور کن من از اول کرونا مهمونی نرفتم.یعنی ببین چند وقته حتی مادربزرگمو ندیدم.. انقدر رعایت میکنیم.خودمو و خانوادمو  تقریبا زندانی کردم😑...الانم نمیدونم چی شد یهو حالم بده...

گریه نمیکنم.....نه اینکه دل سنگ باشم.....ریمل گررررونه😂😉
سردرد سرگیجه شدید یهو گرمم میشه پنجره رو باز میکنم یهو لرز میکنم میرم زیر سه تا پتو گلو درد و خشکی گ ...

دارو چی داد دکتر بهت

دارو چی داد دکتر بهت

چندبار سرم تقویتی و قرصای ویتامین و کپسول آزیترومایسین ی شربت دیفن هیدرامین وشربت برای تسکین سرفه

چه لذتی بالاتراز اینکه واسطه به دنیا آوردن نوزادی باشی که مادرش قراره برای اولین بار ببینتش مامایی شغل نیست زندگیه♥♥😍😍
2738
باور کن من از اول کرونا مهمونی نرفتم.یعنی ببین چند وقته حتی مادربزرگمو ندیدم.. انقدر رعایت میکنیم.خو ...

حالا یکی دو درصدم ممکنه سرما خوردگی باشه بالاخره قبل کزونا ادم سالی ۲ ۳ بار سرما میخورد دیگه 

ولی خب محض اطمینان شما به فرض بگیر که اومیکرونه 

چون بالاخره ادم خرید میره ممکنه جای شلوغ رفته باشی خرید یا کسی داشته تو خیابون ماسک نزده بوده 

خیلی چیزا ممکنه ادم بگیره 

فقط به خودت خوب برس چه اومیکرون چه سرما خوردگی باشه زود خوب بشی 

اب زیاد بخور هرچی باشه سریع از بدنت دفع بشه 

چندبار سرم تقویتی و قرصای ویتامین و کپسول آزیترومایسین ی شربت دیفن هیدرامین وشربت برای تسکین سرفه

امیدوارم زود بهتر شی ممنون عزیزم

حالا یکی دو درصدم ممکنه سرما خوردگی باشه بالاخره قبل کزونا ادم سالی ۲ ۳ بار سرما میخورد دیگه  ...

ممنونم آره درست میگی...

من گرفتم تنگی نفس و ابریزش و سرفه خشک و تب ۳۸ درجه دارم یک دور خوب شدم مجدد گرفتم و حالم بدتر از ق ...

امیدوارم زود بهتر شی عزیزم.

2706