2733
2734
عنوان

سرگذشت زندگی ناهید ( از قبل تایپ کردم )

| مشاهده متن کامل بحث + 2307 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بذارررررررر

عزیزم همشو گذاشتم ... اسکرین شات کردم از اول بخون

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
عزیزم تا اون قسمت که شهرام میشناستش هست بقیه‌ش چی ازدواج میکنن؟ چی میشه؟

نه همش هست اره ناهید ب شهرام ی دستی میزنه ازش حامله میشه تا شهرام مجبور میشه عقدش کنه

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
تموم شد

اره هنوزم زندگی میکنن و ظاهر زندگیشون خیلی نرماله کاملا بچه هاشونم موفق شدن ... هردو شونم الان خیلی شکسته و پیر شدن ... قضاوتتو از شخصیت ها بگو ...

نه همش هست اره ناهید ب شهرام ی دستی میزنه ازش حامله میشه تا شهرام مجبور میشه عقدش کنه

خوندم عزیزم چون نتم ضعیف بود نمیاورد بیچاره اون بچه‌ها لعنتش به شهرام با اینکه پول ناهید و میخواسته باهاش رابطه هم داشته من موندم ناهید با این همه ثروت چرا باید فکر ازدواج باشه بره پی عشق و حال البته که تو اون سالا ازدواج خیلی مهم بوده الان فکر میکنم بچه‌ها بیست و خورده‌ایی یا سی سالشون باشه اونا هم حتما کلی عقده دارن و عصبین و زندگی خوبی ندارن

2706