2726

بچه ها این سرگذشت زندگی ک میگم برا کسیه ک ی زمانی خیلی بهم اعتماد داشتیم و کلزندگیشو واسم تعریف کرد ولی بعدا خیلی خیلی بهم بدی کرد و ضربه بدی زد ی زمانی دلم واسش میسوخت بخاطر سرنوشتش ولی الان ازش متنفرم، هیچوقت ب کسی زندگیشو نگفتم میخام ب شما بگم ... ( اسامی هم مستعار ولی بقیه چیزا دقیق

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لایک کن میخونم

وقتی کپی پیست میکنم پست نمیشه چرا

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
لایک لطفا 

عزیزم نمیتونم بزارم ... هرچی میام کپی پیست کنم نمیشه پست کرد راهشو بلدی چجوری درستش کنم

اسکرین میزارم چون کپی نمیشه

2706