2737
2734
عنوان

جاریم شده خدای من 😭حالم بده امشب خونمون بودن بعد

| مشاهده متن کامل بحث + 2977 بازدید | 98 پست
من همه چی رو گفتم کاری شوهرم میخواست انجام بده یعنی میخواست زمین از خواهرش بخره بهم گفته بود نگو

حالا از سری بعد حواستو جمع کن فقط سلام وخدافظ ودر مورد آب وهوا واین جورمسائل حرف بزن

اینا که گفتی گفتی دیگه ولش کن بهش فک نکن 

اگه پرسید خودتو بزن به فراموشی یا اینکه کوچه علی چپ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من همه چی رو گفتم کاری شوهرم میخواست انجام بده یعنی میخواست زمین از خواهرش بخره بهم گفته بود نگو

😳😳😳😳😳😳 

باورم نمیشه ی نفر انقد ساده لوح باشه 

من باردارم حتی ب مادرمم  نگفتم هنوز . شوهرم مونده تو کفم میگه چقد تو داری  بعد شما اینجور ....🥴😏

الان اون چجوری حسادت کرده؟؟ این حسودی کرده و پز داده هیچ .دخالت هم کرده 

خودش میگه طلامو دید سرخ شد ...حسودیه دیگه میتونست بگه مبارکه بخوشی استفاده کنی...استارتر از بی سیاستی خودش گریه میکنه نه از خرید خونه جاری

2738

چقدر دنیارو جدی گرفتین!!!

آخرش باید همه رو بذاری بری تو یه تیکه جا بخوابی!!!!

پز چی ر میخوای بدی عزیزم!!!

واقعا اینجور تاپیکهارو میبینم نمیتونم درک کنم که مثلا دوتا النگو بیشتر داشته باشی چه پزی داره؟؟؟؟

من خودم بشخصه بعضی جاها میرم همون دوتا النگو تو دستم عم قایم میکنم!

خدا

اسی باور کن حالم ازین موضوعات بهم میخوره با چشم و هم چشمی به هیچ جا نمیرسین چرا مثل دوتا آدم بالغ رفتار نمیکنین آخه!!! خودتو نشون بدی که چی بشه ؟! بابا بشین زندگیتو بکن و لذت ببر 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
کاش شوخی بود فقط با این جاریم اینطورم دوست دارم تاییدم کنه 

چی بگم... چند سالتونه جفتتون؟

هرقدر انسان شریف‌تر، نجیب‌تر و حساس‌تر باشد، از جنایت دیگران بیشتر رنج می‌برد، و این دو علت دارد: یکی این‌که خود را مستحق خیانت نمی‌بیند، و دیگر این‌که منتظر نیست سایرین با او عملی کنند که خود او با سایرین نکرده‌است. (سه تفنگدار، الکساندر دوما)
2706