2737
2734
عنوان

جاریم شده خدای من 😭حالم بده امشب خونمون بودن بعد

| مشاهده متن کامل بحث + 2977 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم تو هم میخوای کاری کنی بهش نگو مثلاً اگ ی چیزی خریدی نگو بهش ی روز جلوش ‌‌‌‌‌‌تو مهمونی چیزی بپوشش تا هنگ کنه 😂😂

واسه شادی روح داداش۲۵ساله م یدونه صلوات میفرستی!💔
2738
😂😂معلومه از اونایی هستی که وقتی بهت میخندن از خود بی خود میشی😂 شوخی کردم خیلی ساده ای. اون باسیا ...

الان اون چجوری حسادت کرده؟؟ این حسودی کرده و پز داده هیچ .دخالت هم کرده 

من چقد از ادمایی مثل تو حرص میخورم البته ببخشیدا ولی دهن لقییی درمورد زندگیه شخصی حماااقت محضه دودش میره تو چشم خودت

یکی از کاربرای این سایت بود خیلی حرف قشنگی زد گفت جوری زندگیه مشترکتو مدیریت کن که نه خندتو همسایه بفهمه نه دعواتو حالا شما با جاریت کورس گزاشتی

عزیزم تو هم میخوای کاری کنی بهش نگو مثلاً اگ ی چیزی خریدی نگو بهش ی روز جلوش ‌‌‌‌‌‌تو مهمونی چیزی بپ ...

خواهرمن همبن کارو مبکنه اون لحظه قیافه جاریا دیدنیه

واسه شادی روح داداش۲۵ساله م یدونه صلوات میفرستی!💔

چند سالته؟

مگه بچه‌اید که دنبال درآوردن چشم همدیگه هستید؟!

عجبا

کاش منم دغدغه‌هام اینا بود...

شایدم تاپیک شوخیه، چه میدونم...

هرقدر انسان شریف‌تر، نجیب‌تر و حساس‌تر باشد، از جنایت دیگران بیشتر رنج می‌برد، و این دو علت دارد: یکی این‌که خود را مستحق خیانت نمی‌بیند، و دیگر این‌که منتظر نیست سایرین با او عملی کنند که خود او با سایرین نکرده‌است. (سه تفنگدار، الکساندر دوما)
2706