2733
2739

ما از برادر شوهرم نزدیک صدو شصت هزار دلار پول میخوایم 

برادرشوهرم سوئد زندگی میکنه و پولامونو پارسال قمار کرد قبلنام تاپیک زده بودم حالا امشب با جاریم پیام میدادم

بهم بدون مقدمه گف ایران طلا گرمی چنده گفتم یکو دویست سیصد گفتم میخوای طلا بخری؟گفت اره واسه بچه هام میخوام بخرم بعد گفت

صد و شصت هزار دلارررررررر یا الفضضضضللللل

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صدوشصت هزار دلار ینی چقد:/

ضربدر ۲۸ ‌‌کن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738
صدوشصت هزار دلار ینی چقد:/

بالای چهار میلیارد

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺

مگه قمارباز پولتونو پس میده زهی خیال باطل🙂

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست.خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌هاست!«یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است.🥰

بعد گفت میخوام برا آینده بچه هام طلا کنار بزارم من خیلییییی به بچه هام حساسم من تو این زندگی فقط همین دوتا رو دارم و تمام تلاشمو میکنم که هرچیز میخوانو داشته باشن من و شوهرم از صبح تاشب داریم کار میکنیم واسه خودمون چیزی نمیخریم برا این دوتا هرچیزی میخریم ..البته مردا بی خیالترن ولی زنا باید زرنگ باشن من خیلی ناراحت شدم خیلی خیلی خیلی جالبه من فقط مینوشتم اره خوبه ولی اون هی ادامه میداد فکر کنم منظورش این بود که پولاتونو پس نمیدیم اینده بچه هامون مهمتره

بزا اونا پول نیست بزا ما نزدیک ۴ وخرده ایه

صد و شصت هزار دلار برای همه پوله عزیزم.

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️
بعد گفت میخوام برا آینده بچه هام طلا کنار بزارم من خیلییییی به بچه هام حساسم من تو این زندگی فقط همی ...

چرا  جاری ک  رفته خارج  باید  جاری بازی  در بیاره 😂✋

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)