2733
2734
عنوان

بنظرتون جاریم ازین حرفا منظوری داشت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 49 پست
ب نظرم وقتی اینقدرزیاد پول ب کسی دادی بایدب شغلش هم فک میکردی ک میتونه بده یان .... ولی عزیرم فک کر ...

ما قرض ندادیم گلم قرار بود بره جایی چون راحت ویزا میگرف پولو دادیم برامون از یه کشور دیگه جنس بیاره اونم پولارو قمار کرد ب ما نگف 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بادعوابدترش میکنی شایدقصد دادنش روداره اول ازقصدش مطمئن شو بعد باهاشون حل کنین

دعوا نمیکنم که ب ما گف کریسمس حالا میگه نوروز معلومه داره مارو اسکول میکنه

2738
چی بگم تا حالا فقط صد تومن فرستاده اونم خرجمون شده

زنش یجورایی گفته که وضعشون خوب نیست. و نمیتونن بدن.

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
دعوا نمیکنم که ب ما گف کریسمس حالا میگه نوروز معلومه داره مارو اسکول میکنه

مدرکی هم دارید که اونهمه پول بهش دادید?

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
زنش یجورایی گفته که وضعشون خوب نیست. و نمیتونن بدن.

غلط بیجا کرده اونجا دولت از بچه هاشون حمایت میکنه بچه های من چی؟اگه چنین نیتی دارن الهی یه روز خوش هیچکدومشون نبینن هر روزشون جهنممم جهنم جهنم بشه نگین نفرین نکن خیلی داغ کردم

نه چه میدونس برادرش که از همه بهش نزدیکتره اینطوری میکنه

بازم میان ایران?