2737
2734
عنوان

غمگین ترین مکالمه ای که داشتین چی بوده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26109 بازدید | 471 پست
آتیش سوزی کجا،چرا نجاتشون ندادن ،روحشون شاد ،بنده خدا چقدم جوونه

دوستش توخونه گاز گرفته رفته نجاتش بده خودش گرفتار آتیش شده یه هفته تو بیمارستان بود دیروز فوت شدن ۲۳ساله بود 

دوستش چیزی نشده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کرونا؟؟؟

بله

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
ببخشید اگه ناراحتتون کردم 🙏🙏 ممنونم محتاج به دعاست🙏🙏😓😓

براشون دعا کردم و حمد و توحید خوندم .

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
خداروشکر خوب شدن دیگه

نع.منتظر قلب پیوندی پیدا شه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738
مرداد ماه امسال از شوهری که قرار بود جواب همهفداکاریای منو بده حرفایی شنیدم که دیگه هرکار میکنم دلم ...

عزیزم ناراحت نباش ولی اگه من بودم برای همیشه ترکش میکردم

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍

چقد ناراحت شدم

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.
مگه کرونا نداشتن

عزیزم کجاش سخته؟؟کرونا باعث شد قلبش از کار بیوفته و الانم نیازمند پیوند قلب هست 

2706