2733
2739
عنوان

غمگین ترین مکالمه ای که داشتین چی بوده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26109 بازدید | 471 پست

دایی عزیزم آخرین بار اومدن خونه ی مامانم بالا بودن من زیر زمین خونه مامانم میشینم، بهم گفتن نیا بالا کروناس و خطر داره بچه ی شیر و فلان.... نرفتم تا اخرین لحظه رفتم داشتن میرفتن خونشون یه شوخی کرد و خندیدیم و دیگه ندیدمش  کرونا گرفت و فوت شد دلم براش یه ذره شده نمیتونم ببینمش 😭عمه ی عزیزم که وقتی خبر بارداریمو فهمید با چه ذوقی بهم تبریک گفت و صدای خنده هاش تو گوشمه،بچم چند ماهش بود  یهو گفتن سرطان داره بابام گفت بیا بریم ببینش شهر دیگه بودن  نرفتم بخاطر بچه ی شیرخوارم و کرونای لعنتی  و صد افسدس که دیگه اصلا نتونستم برم ببینمش حتی واس تشییع جنازه ی هیچکدومشون نتونستم برم هردوشونو به فاصله ی یه هفته ازدست دادیم  خدا لعنت کنه اونیکه کرونارو دراورد.

لطفا واس شادی روحشون و همه ی اموات  فاتحه و صلوات بفرستین. 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم با مادربزرگم دعوام شد سر یه چیز مسخره و بهش پریدم اما اون بیچاره هیچی بهم نگفت،بعد از اون قضیه ...

و منی که عید با بابام قهر بودم و ۱۳ بدر نرفتم پیشش شهرستان چند روز بعدش خبر فوتش آتیش به دلم زد😭😭😭😭 یا بجای اینکه پیش خواهرم باشم فقط خاکش و دیدم حتی صورتشم ندیدم آخ آبجی آخ 

2731

تازه عروس بودم واس مادر بزرگ پدریم روز مادر بردم موند سال بعدش ۳  ۴ روزی مونده بود ب روز مادر خالم و اینا جم بودیم زنگ زدم گفتش چرا نمیایی ی سر بزنی ب ما گفتم ۳ ۴ روز بعد روز مادره میام قط کردم خالم گفت روز مادر یسال ببری هرسال باید ببری  بزار  ی ۶ ۷ روزم بگزره ب ۶ ۷ روز نرسید🙂💔۲ روزم ب روز مادر مونده بود پرکشید الان ۳ ساله روز مادر که میشه حرفش هی تو سرم تکرار میشه 

2738
ای وای نگو خیلی بده خیلییی بد😔😔😔دلم میخواد همه زندگیمو بدم برگردم ب اون روز و ب پدرم بگم...باشه م ...

😭😭😢😢😢

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
چرادوس داری نفرسوم یه رابطه باشی خودت رل داشته باشی دوس داری بهت خیانت کنه یاکسی بهش ابراز علاقه کنه

من اولش نمی‌دونستم رل داره وقتی بهش ابراز علاقه کردم فهمیدم اگه میدونستم رل داره هیچ وقت بهش نمیگفتم ک دوسش دارم

دختر خواهرم با دخترم دعواش شده بود دخترمم اونو زده بود وقتی منو دید با گریه گفت خاله دیگه هیچ وقت خو ...

وای خدا😭😭😭😭😭 

چی شد چن سالش بود

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
ببخشید ک میپرسم یعنی مامانت طلاق گرفت وتو دیگه ندیدیش 

عیبی نداره فداتشم❤همون روزی که رفت بابام خواست منو برسونه مدرسه    دم در مدرسه مامانم با مامور واستاده بود که ببرنش   واسه مهریه رفت زندان   هیچوقت یادم نمیره جلو چشم خودم و دوستام بابام رو بردن و من چقدر خجالت کشیدم

مامانم طلاق گرفت  قطع رابطه نیستیم گاهی میبینیم همو  ولی روابطمون بشدت سرده     دلم پر میکشه واسه بغلش  اونم همینطور   اما انقدر از هم سردیم که آغوشی وجود نداره واسه ما

تو مطب دکتر بود یه خانمیبا بچه ۴ ساله نحیف تو بغلش به دکتر گفت بنظرت شیمی درمانی براش بهتره یا پرتو ...

ازش خبر نداری

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
2706