2737
2739
عنوان

آزمایش هورمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 61 پست
پرولاکتین هم نوشت برام چه نکاتی هست؟

عزیزم‌حداقل هشت ساعت نباید چیزی بخوری ناشتا باشی...شب راس ساعت12بخواب.. هیچ فکر و درگیری ذهن و‌استرس و ترسی نداشته باش خیالت باید راحت راحت باشه.... صبح ساعت شش بیدار شو دو ساعت بعد برو ازمایش....از وقتی که بیدار. میشی تا ازمایش بدی بیشتر سه ساعت طول نکشه ...شش صبح که بیدار شدی اصلا دیگه نخواب تا بری ازمایش بدی....  از یه روز قبل ازمایش سوتین نبند ..اصلا تحریک نداشته باش به سینه هات دست نزن  

من اصلا موی زائد ندارم ..برام پرولاکتین و تیرویئد نوشت ولی گف روز دوم پریودی برو‌...اینجا و‌نت زیر ر ...

آره روز سوم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سه روز قبلش اصلا نباید رابطه داشته باشی  سینه ها نباید تحریک بشن  سوتین نباید استفاده بش ...

خوده آزمایشو میشه بگی به چه طریق هست و چه جوری انجام میشه

برای جوش و لک هر درمانی میدونین بهم بگین اسیر شدم ۴ساله دارم درمان میکنم (خدا🙏🤍)
2731
عزیزم‌حداقل هشت ساعت نباید چیزی بخوری ناشتا باشی...شب راس ساعت12بخواب.. هیچ فکر و درگیری ذهن و‌استرس ...

خوده آزمایش چ جوریه

اییی من هنوز نخوابیدم ک

برای جوش و لک هر درمانی میدونین بهم بگین اسیر شدم ۴ساله دارم درمان میکنم (خدا🙏🤍)
2738
بله میدونم ولی چرا گف روز دوم پریودی بدم علت خاصی داره؟

نه خب این زمان بهتر نشون میده منم روز سوم آزمایش انجام دادم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوده آزمایش چ جوریه اییی من هنوز نخوابیدم ک

بقیه ن‌کات رعایت کردی ؟؟

الان بخواب فردا ساعت ۸ بیدار شو ساعت ۱۰ توازمایشگاه باش باید حتما این نکات رعایت کنی نه اشتباه میشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ولی زیاد خون میگیرن تا توی سه تا ظرف بریزن 

اوووف میترسم چون تاحالا آزمایش خون ندادم

برم بخوابم‌ پس

بقیه ن‌کات رعایت کردی ؟؟ الان بخواب فردا ساعت ۸ بیدار شو ساعت ۱۰ توازمایشگاه باش باید حتما این نکات ...

اره دقیقا همه چی بالا میزنه براش ....بعدشم یه روز قبل ازمایش باید پذیرش بشه نوبت بگیره 

2706