2733
2739
عنوان

فلوکستین چرا دیگه عمل نمی کنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1321 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قرص زیاد خاصی نیست. قبل نهار باید خورده شه.  

میدونم برا پرخوری عصبیه دوزش چن بود؟روزی یکی قبل ناهار؟

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
2740
اوایل مصرف حس ارامش خوب همراه با خواب الودگی و سیری شدیید داشتم ولی بعد دو سه ماه این حس کاملا از بی ...

من الان دارم سرتالین می خورم با اسسیتتلوپرام ناموصا هیچی حس نمی کنم. 

من الان دارم سرتالین می خورم با اسسیتتلوپرام ناموصا هیچی حس نمی کنم. 

من هم تجربه اس سی تالوپرام دارم هم سرتالین. هر دوشون شدیدا ضعف و گرسنگی میدادن. شاید شما اصلا مشکل پرخوری نداشتید. من هر داروی اعصابی میخورم فقط رو خوردنم اثر میذاره

من هم تجربه اس سی تالوپرام دارم هم سرتالین. هر دوشون شدیدا ضعف و گرسنگی میدادن. شاید شما اصلا مشکل پ ...

اضطرابتون کم نشد با اینا.. 

میشه تجربه مصرف این دوتا دارو رو بگید من تازه شروع کردم.. 

اضطرابتون کم نشد با اینا..  میشه تجربه مصرف این دوتا دارو رو بگید من تازه شروع کردم..

تو هر شخصی متفاوته. من تجربم این بود تا میخوردم شدید حس گرسنگی و ضعف بهم دست میداد باید یه عالمه چیز میز میخوردم تا حالم خوب بشه. وقتی هم میخواستم بخوابم یهجورایی متوهم بودم و تو خواب بیداری چیزای غیرواقعی تصور می کردم البته ادامه ندادم بخاطر گرسنگی شدیدی که بهم میداد

2706