2737
2734
ببین. الان شما به زیست نگاه میکنین میگین یا خدا چقد زیست سخته و فلانه و اینا. من فقط روزی اندازه یه ...

شما پسرید؟فکر کردم دخترید اخه جنسیت زدید دختر😂😂مرسی بابت راهنماییتون 🌹😊 بعد یه سوال دیگه دومین سال قبول شدید؟

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بله سال دوم قبول شدم

موفق باشید.🌹

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.

فقط یه سوال دیگه ببخشید زیاد سوال میپرسم😆😂 شما سال اول رتبه تون خوب بود ولی خودتون پزشکی میخواستید واسه همین نرفتید دانشگاه؟ یا اینکه رتبه تون بد بود؟ اینم جواب بدید ممنون میشم.🙏

2728
فقط یه سوال دیگه ببخشید زیاد سوال میپرسم😆😂 شما سال اول رتبه تون خوب بود ولی خودتون پزشکی میخواستید ...

من سال اول اتاق عمل روزانه قبول شدم. یه سالم موندم چون عجله نداشتم. ولی واقعا سال آخر خیلی سخت بود برام. خیلی وقتا کم آوردم بعدش کنکور خیلی سخت بود سال دوم.

من سال اول اتاق عمل روزانه قبول شدم. یه سالم موندم چون عجله نداشتم. ولی واقعا سال آخر خیلی سخت بود ب ...

مرسی بابت جواب دادنتون 🌹 انشاالله همیشه موفق باشید.

خواهش میکنم. یه دنیا آرزو های خوب برای کنکوری ها دارم . میدونم شرایط تون سخته. ادامه بدین و به بهتری ...

ممنون بابت دعای قشنگتون😍🙏

2738
من سال اول اتاق عمل روزانه قبول شدم. یه سالم موندم چون عجله نداشتم. ولی واقعا سال آخر خیلی سخت بود ب ...

سلام. ببخشید شما از سال چندم شروع کردید ب صورت جدی خوندن؟ و اینکه روزی چند ساعت میخوندید؟ میتونم بپرسم رتبتون چند شد؟ 

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
سلام. ببخشید شما از سال چندم شروع کردید ب صورت جدی خوندن؟ و اینکه روزی چند ساعت میخوندید؟ میتونم بپر ...

چقد کنجکاون کنکوریا !!! آخه دونستن شرایط من بهتون کمکی نمیکنه جدی میگم. ولی حالا که پرسیدین میگم. من از سال نهم جدی میخوندم. اکثر درسای دوازدهم رو نهم بلد بودم مث ترجمه و رونویسی و انواع نوکلئیک اسیدا و اینا!! دهم یکم زدم تو خط المپیاد زیست ولی دیدم کنکور خیلی برام بهتره و آسون تره. خب از دهم تست میزدم ولی چون پول نداشتم کتاب تست بخرم خب یکم لنگ موندم. یازدهم رفتم کانون. حسابی یازدهم رو خوندم. تابستون سال آخر پایه رو یه جمع بندی زدم تا خیالم از دهم و یازدهم راحت باشه. سال دوازدهم هم حسابی خوندم اما به خاطر فشاری که امتحان نهایی و معدل روم داشت مجبور بودم برای درسای مزخرف هم وقت بزارم و اینا. ولی خوب جمع کردم . آخرش دیگه نتونستم بخونم و عید تا زمان کنکور یکم بازده ام اومد پایین . اگر قشنگ میخوندم همون سال اول قبول  بودم. خلاصه سال اول کنکور دادم و اتاق عمل قبول شدم . تصمیم گرفتم یه شانس دیگه به خودم بدم. بساط ام رو جمع کردم و رفتم خونه مادربزرگم. یه اتاق بهم دادن یه سال تموم حمایت کردن پختن شستن برام دستشون درد نکنه تا من بتونم بخونم. اون یه سال آزمون های کانون رو نوشتم . البته آبان ماه شروع کردم. تمام کتابامو خریدم بعضی هاشو پی دی اف  داشتم . شروع کردم به خوندن حسابی. آزمون ها رو به شدت تحلیل می کردم . برای درصد هام نمودار میکشیدم . برای تراز هام نمودار داشتم. ساعت مطالعه تستی و تشریحی ام رو تحت کنترل داشتم . تعادل بین عمومی و اختصاصی رو بررسی میکردم که افراط نکنم. روزانه حداقل 6 ساعت و حداکثر 15 ساعت می خوندم. ساعت 5صب بیدار بودم . هر روز بدون استثنا . تا 6 صبونه . 6 استارت میزدم تا شب. ورزش هم میکردم یه روز درمیون بدنسازی میرفتم. کلاس کنکوری نرفتم به هیچ وجه. دوران عید رو خوب یادمه که جمع بندی هام عالی بودن. آزمون های دی ماه هم خوب دوازدهم رو جمع کردم . تست هام همه هایلایت و مارک شده بود و عملا جایی از کتاب تستا و آزمونا نبود که من ندیده باشم. اردیبهشت نیم سال دوم بودش تا اینکه به دوران جمع بندی رسیدیم. دوران جمع بندی از نوت های شخصی استفاده کردم و کتاب های جمع بندی و تست های مارک شده آزمون ها و کتاب تستام. تا دوران کنکور خوب مطالبو جمع کردم. شب کنکور هم استرس نداشتم . نشستم یکم زیست جانوری رو یه نگاهی انداختم نکات ترکیبی اش رو اینا. صبش رفتم کنکور. سر جلسه خب با ماسک خیلی سخت بود ولی هر جور شده زدم. مدیریت زمان سر جلسه خیلی مهمه. من قشنگ یه برنامه زمانی مشخص داشتم تو آزمونا و همونو تو کنکور پیاده کردم و واقع جواب داد.جوابا اومد دیدم قبول شدم . سریع رفتم کتابخونه تمام کتابای پزشکی رو گرفتم شروع کردم به خوندن. الانم که خدمت شما هستم ترم یک هستم و دارم امتحان هامو میدم. 

سلام. ببخشید شما از سال چندم شروع کردید ب صورت جدی خوندن؟ و اینکه روزی چند ساعت میخوندید؟ میتونم بپر ...

رتبه ام هم سال اول 8650 شده بود سال دوم زیر دو هزار شدم.دیگه نمیگم ریا نشه!!!! ولی اینو بهتون میگم اگر حوصله مطالعه تا بی نهایت رو ندارین قید پزشکی رو بزنین جدا. رشته های دیگه خیلی موفق تر میشید. پیراپزشکی ها هم خوبن . اتاق عمل، علوم آز، هوشبری، پرستاری ، مامایی و رادیو. اینا هم بستگی به خودتون داره ولی درآمد خیلی هاش عالیه. خیلی از دوستام از پیرا هستن و خیلی هم درس خونن!!! البته درسا که عملا یکیه فقط ما درسامون خیلی خیلی بیشتره و فیزیوپات و شیفت های کشنده هم داریم و اینم نگم علوم پایه هم آزمون داره و کلی آزمون دیگه که قراره خیلی سخت تر از کنکور باشه!!! چون حجیمه مطالب.

چقد کنجکاون کنکوریا !!! آخه دونستن شرایط من بهتون کمکی نمیکنه جدی میگم. ولی حالا که پرسیدین میگم. من ...

ممنون ک وقت گذاشتین و توضیح دادین. موفق باشین 

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.