2733
2734
هفته ای سه قوطی 

وای چقدر زیاد🙄🙄🙄🙄چجوری میخری 😑..خیلیه ها من ۱۰ ماهگی بچم هرماه ۵.۶قوطی نهایت میخورد..اینجوری ک میگی ماهی ۱۲ قوطی میخوره🙄...وزنش چطوره؟ سعی کن دیگ غذا بدی 

İyi ki sevmişim seni

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر بچت گناه داره،سیر نمیشه که انقدر شیرخشک میخوره الان معدش نیاز به غذای جامد‌داره بچه منم تو چهار ماهگی خیلی بی تابی میکرد مخصوصا سر سفره،بعد متوجه شدم سیر نمیشه گرسنه میمونه همشم سینم دهنش بود

هرچی آرزوی خوبه مال تو❤
2740
سوپ بلد نیستم د ست کنم  قلم گاو خریدم بعد اینکه پخت شوهرم همشو خورد😐😐

قلم گاوم زیاد چیز نیس بچه بخوره آبشم من خودم دوس ندارم...سعی کن بیسکوییت.فرنی.سویق بگیر..و اینکه میتونی سوم آماده بگیری اگ بلد نیستی از اون بیته بندیا فقط خودت بیاری با دستور روش درس کنی 

İyi ki sevmişim seni
سوپ بلد نیستم د ست کنم  قلم گاو خریدم بعد اینکه پخت شوهرم همشو خورد😐😐

وااا 😂

خب سرچ کن کاری نداره 

گوش شیطون هر دوتاش کر ایشاالله..زبون حسودا لال به حمدلله..چشم بد خواها کور..میافتم می میرم خونم میافته گردنت..بعد روحم شبونه میاد سروقتت و ازت عارض میشه که تو این خاک رو ریختی توی سرم و منو فرستی دیار باقی.... کی امد توذهنت همون 🤭 🙃😍😎 نمیخوام اسمش بیارم 🙂

غذا ندادی ب بچه🙄🙄🙄🙄🙄

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706