2737
2734

دخترمن تو۹ماه هست،روزی یه دونه موز میدم،یه وعده دیگه یه سیب رنده شده!یه تیکه مرغ اندازه قوطی کبریت با یه سیب زمینی کوچیک با به تیکه هویج یه کم روغن مایع میریزم میپزه با گوشت کوب میکوبم میدم،بیسکوییت مادر میدم،سر سفره نون ریز میکنم کم کم میدم ،برنج له میکنم میدم،چون غذا هام ادویه زیاد میزنم خورشت نمیدم تا۱ سالش بشه،با لبنیاتم حساسیت داره فعلا نمیدم

اصلا هم باد نیس باد واسا اونایی هس که لپ هاشون میترکه

سلام ببین الان بچت ده ماهه هست اگر نمیتونی غذا درست کنی غذای سفره بده من خودم از ده ماهگی ماست و عدس پلو با گوشت اینطور چیزا یعنی همون غذای سفره دادم. تو به وزن بچت توجه نکن وزن خالی مهم نیست نهم ویتامین ها و مواد معدنی که برای رشدش مهمه حتما تا سه سالگی قطره آهن و ویتامین آ رو بدی من پرستارم موز و موره میوه جات مثل سیب هم رنده کن بده

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر ناراحت نشو ما همه مادریم نمیتونیم تاب بیاریم یه بچه هر چند غریبه اذیت بشه،عزیزم خواهرانه میگم ذوق نکن بچت با شیر خشک وزنش انقدره،شیر خشک یه ماده شکم سیر کنه و هیچ ارزش خاصی نداره،وقت بزار حوصله به خرج بده تا بچت به غذا خوردن عادت کنه

هرچی آرزوی خوبه مال تو❤
بگو عزیزم که از این به بعد بدم خسته شدم ازبس شیرخشک خریدم  ما پولدار نیستم تو این وضع گرونی آ ...

ببخشید دیر اومدم.ارد برنج ارد گندم ارد جو از هر سه به مقدار مساوی مخلوط میکنیم.من از کدوم یه لیوان میریختم.داخل یه ظرف روی گاز میزارین با شعله پایین تفت میدیم.حدود سه ساعت روی گاز.یعنی شعله خیلی کم تا تغییر رنگ بده یکم قهوه ای بشه.بعدش میزاریم سرد بشه.بعد با مغزیجات(گردو پسته بادوم زمینی و درختی فندق مغز افتاب گردان.چلغوز کنجد پودر نارگیل و هر مغزی که داشتید )من همه مغزهارو میریختم و مخلوط و میکس میکردم.چون از هر اردی یه لیوان میریختم یه لیوان هم مغز داخل اردهای سرد شده قاطی میکردم و داخل شیشه میریزیم و داخل یخچال نگهداری میکنیم.بهد از پودز اماده شده به مقدار دو تا سه قاشق به اندازه که کودک بخوره با شیر یا اب میجوشونم حدود یه رب تا قوام بیاد.البته برای شیرینیش خودتون مختارین از چی استفاده کنین.من از عسل یا نبات استفاده میکردم.البته عسل تا زمانی که داغه نباید بریزین.از شکر و قند اصلا استفاده نمیکردم.جون مضره.اگه کودکتون موز یا میوه دیگه ای دوست داره رنده کنین یا تکهای ریز .امیدوارم که نی نی تون از مزش لذت ببره.اگه خوشتون اومد برام دعا کنین که مشکلاتم حل بشه.نوش جون دلبندتون

لالا لالا گل پونه آروم بخاب دخترم که دنیا نا مهربونه
2728

سیب زمینی با تخم مرغ بزار ابپز بشه.من تخم بلدرچین که خاصیت بیشتری داشت میدادم .بعدش رنده کن و بهش کره بزن برای صبحونه و عصرونه عالیه

لالا لالا گل پونه آروم بخاب دخترم که دنیا نا مهربونه
اوهووووو هر کی ندونه فکر میکنه خودت چه بچه ای رو بزرگ کردی و بهش رسیدی بچه من ۱۰ ماهشه ۹ کیلو هستش م ...

هه چیه سوختی همه بهت گفتن تنبل😂😂

برو خدا به کمرت بزنه که اینجوری در مورد یه بچه صحبت نکنی بچه من مریض بود نمیتونست غذا بخوره با اینحال سه وعده انواع اقسام سوپ و پوره میوه درست میکردم وظیفه خودم میدونستم واسش درست کنم حتی اگر نخوره! 

تو برو اول اشپزی یاد بگیر یه سوپ ساده بتونی درست کنی بیچاره بچت چه مادر نمونه ای داره😂😂😂

بعدم اینجوری پاچه نگیر همه دلشون واسه بچت سوخت که نظر دادن وگرنه میخوای بدی میخوای ندی به درک مگه مهمه پلشت😂😂😂

2740