2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه بگم که زندم نمیزارین اصلا لب نمیزنه به قطره و ویتامین همشون همونجوری موندن

🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

آفرین مادر نمونه

پوشاک شیک ارزان ارسال رایگان     برای فروش نیاز ب حمایت دارم کاملا معتبر❌                          https://rubika.ir/poshakshik20kasraeii          ✅روبیکا              کافیه دستتو بزاری رو لینک نگه داری آبی شد بازکردن بزنی         باسلام دارم  ❌     اینستا هم دارم
اگه بگم که زندم نمیزارین اصلا لب نمیزنه به قطره و ویتامین همشون همونجوری موندن

رفتی کانال ک گفتم ؟؟؟؟

پوشاک شیک ارزان ارسال رایگان     برای فروش نیاز ب حمایت دارم کاملا معتبر❌                          https://rubika.ir/poshakshik20kasraeii          ✅روبیکا              کافیه دستتو بزاری رو لینک نگه داری آبی شد بازکردن بزنی         باسلام دارم  ❌     اینستا هم دارم
از ۴ماهگی عسل! عسل که کلا زیر یکسالگی نمیشه داد عزیزم طبعش خیلی گرمه

ن اولش عسل نمیدادم بعدم کم خیلی کم بهش میدادم مشکلیم پیش نیومد الان 3 سالشه حتی سرما میخورد دخترم فقط اب عسل خوبش میکرد

گوش شیطون هر دوتاش کر ایشاالله..زبون حسودا لال به حمدلله..چشم بد خواها کور..میافتم می میرم خونم میافته گردنت..بعد روحم شبونه میاد سروقتت و ازت عارض میشه که تو این خاک رو ریختی توی سرم و منو فرستی دیار باقی.... کی امد توذهنت همون 🤭 🙃😍😎 نمیخوام اسمش بیارم 🙂
2738
وقتی شیر ندی بهش گرسنه بشه غذا میخوره

واالا شیر رو هم با هزار بدبختی ادا در میارم خودمو شبیه انواع حیوانات میکنم و صداهای عجیب غریب در میارم تا بخنده و بخوره کلیپ حسنی رو نشونش میدم آهویی دارم خوشگله رو نشونش میدم تاااا که شیرشو بخوره

استارتر میوه بده دستش حتی اگه نخوره،سوپ بپز فرنی بپز یه نوک قاشق ام بخوره خوبه خوشش میاد،عزیزم شیرخش ...

والا بچه منو که چاق نکرد شیر خودم خیییلی خوب بود و چرب بود اما از چهار ماهگی هرکاری کردم نخورد 

کلا تو این تاپیک یه سری از اینور بوم افتادن یه سری از اونور😂😂😂

نه جدا بهش میدادم حتی سرما میخورد هم اب عسل فقط خوبش میکرد اما کم بهش میدادم چون شنیدم برای هوش بچه خوبه 

اخه دیده بودم خاله من به دوتا پسراش میداد الان تیزهوشان میخونن نمونه هم هستن

گوش شیطون هر دوتاش کر ایشاالله..زبون حسودا لال به حمدلله..چشم بد خواها کور..میافتم می میرم خونم میافته گردنت..بعد روحم شبونه میاد سروقتت و ازت عارض میشه که تو این خاک رو ریختی توی سرم و منو فرستی دیار باقی.... کی امد توذهنت همون 🤭 🙃😍😎 نمیخوام اسمش بیارم 🙂
وای وای وای استارتر چقدر تو خونسردی خدایی اگر ما رو سرکار گذاشتی من حلالت نمیکنم! یعنی چی با شیر بچ ...

نه والا بیکار نیستم که تاپیک سرکاری بزنم 

وقت نمیکنم به کارام برسم حالا بیام تاپیک الکی بزنم 😒

وزنش چقدره عزیزم واسه من یکسالشه وزنش ۸/۱۰۰ با وزن ۲/۸۰۰ بذنبا اومد دکتر گفت کم داره ولی بخاطر میکرو ...

اوهووووو هر کی ندونه فکر میکنه خودت چه بچه ای رو بزرگ کردی و بهش رسیدی بچه من ۱۰ ماهشه ۹ کیلو هستش ماشاااالله 

بچه شما یک سالشه ۸ کیلوعه

چنان نوشتی کاش تاپیکت دروغ بشه کاش کاش گذاشتی واسه من تو برو بچه خودتو بزرگ کن که استخون مونده راهنمایینم نخواستیم 😏

2706