2726

یعنی از ۶ ماهگی غذا ندادی واسش؟؟؟

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شیر گاو بده خب 

شیر بادوم 

حریره بادوم 

سوپ 

کلی چیزمیز میتونی بهش بدی 

گوش شیطون هر دوتاش کر ایشاالله..زبون حسودا لال به حمدلله..چشم بد خواها کور..میافتم می میرم خونم میافته گردنت..بعد روحم شبونه میاد سروقتت و ازت عارض میشه که تو این خاک رو ریختی توی سرم و منو فرستی دیار باقی.... کی امد توذهنت همون 🤭 🙃😍😎 نمیخوام اسمش بیارم 🙂

چند روز یه قوطی میدی؟ سعی کن بیشتر سوپ و فرنی و بیشتر غذاهای آبکی ک خودتون میخورین یا بیسکوییت بریز تو شیر بده بخوره...تو گوگل بزنی خیلی چیزا میاره...بچه شیرخشکی سخته این خریدنشم از یه طرف..منم تا عقد میدم دیگ‌دوسالش بشه از شیر بگیرم ولی من از ۱۸ ماه کم میدم هر ده روز یه قوطی میدم

İyi ki sevmişim seni

داخل غذاهات از ادویه جات و رب کمتر استفاده کن تا حساسیت نکنه.ولی خیلی دیر ب فکر غذادادن افتادی بیچاره بچه گناه داره خو

عمری باشد جبران کنیم،خوبی را چندبار،بدی را صدبار🤞🏻
2706