2737
2739
ح.صله ندارم... چون خیلی تلاش کردم درست شه...نشد... خودشم گفت خوشم به این چیزا نمیاد.. کلا ی جوریه... ...

اینارو نگو بابا زیاده. اگه میخوای چیزی پیام بدی بش واستا اول خودش بیاد سراغت، بعدش بگو اینقدر سرت شلوغه و من بی اهمیتم برات که سین هم نمیکنی پیاممو. 

واکنشش ب این پیام مشخص میکنه ادامه رابطتونو 

اینارو نگو بابا زیاده. اگه میخوای چیزی پیام بدی بش واستا اول خودش بیاد سراغت، بعدش بگو اینقدر سرت شل ...

کردم اینکارو ی بار ...گفت: مگه حالا چی شده😂... باشه اهمیت میدم عزیزم وقت میذارم... ی چند ساعت خوب بود باز خشک و سرد مسخره شد و زنگم نزد 

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خستم کرده 😭😭😭 ی بار خیلی مهربونه و محبت می‌کنه ... یار خیلی غمگین ناراخته و افسرده😭

از کسایی که مشکلات خانوادگی حاد داشتن فاصله بگیر . زندگی با این افراد ،مگر در موارد استثنایی که طرف خیلی از طریق روانکاوی روی خودش کار کرده ،خیییلی به روح و روان آسیب میزنه و در نهایت هم به جای خوبی ختم نمیشه . با توصیفاتی که از این آقا می‌کنی به نظر میاد مسائل روحی حل نشده زیادی داره.ضمن اینکه وقتی آنلاین بوده و شما پیام هم دادی جواب نداده،موضوع فراموشی نبوده،شما اولویت این آقا نیستی.قبل اینکه بیشتر آسیب ببینی بذارش کنار و با کسی باش که هم روان سالمی داشته باشه هم شما اولویت اول زندگیش باشی.خودت رو بیشتر از هر کس دیگه ای تو دنیا دوست داشته باش و هوای دل خودت رو داشته باش

🙏لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید 😘
2731
خودتو جمع و جور کن اومد سراغت بدونی چی بگی. اصلنم بدهکار نیستی بهش

حتی دیگه دوست ندارم بیاد سراغم... چون نمیاد... بوده دو سه روز اصلا پ نداده... چون واقعا سرده... فقط وقتی بهش تذکر میدی گرم میشه

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 
کردم اینکارو ی بار ...گفت: مگه حالا چی شده😂... باشه اهمیت میدم عزیزم وقت میذارم... ی چند ساعت خوب ب ...

به عمل گردنه و نه به حرف. ازین ادم چیزی برات در نمیاد 

اگه تنهایی میخوای وقتتو با این لاشی پر کنی بحثی نیست، اما خب اینرراهی که پیش میری اماده باش ضربه روحی شدید بخوری 

حستو بهش کم کن یا صفر. برو پی یه خر دیگه. چیزیه ک زیاده پسر 

از کسایی که مشکلات خانوادگی حاد داشتن فاصله بگیر . زندگی با این افراد ،مگر در موارد استثنایی که طرف ...

همبنکارو میکنم... از کار و زندگی انداختم...

به عمل گردنه و نه به حرف. ازین ادم چیزی برات در نمیاد  اگه تنهایی میخوای وقتتو با این لاشی ...

اره می‌دونم.... اگه بمونم ضربه بزرگی میخورم... همین الان کلی اعصابم بهم ریختس... الان میرم و همچیو تموم میکنم... ولی حتما تو هم در جریان پیامش میذارم... تگت میکنم

2740
اره می‌دونم.... اگه بمونم ضربه بزرگی میخورم... همین الان کلی اعصابم بهم ریختس... الان میرم و همچیو ت ...

خلاصه که مواظب باش ضربه نخوری. کسی که یه سین زدن پیامت براش زور داره بخون داستانو چیه

ممنون

همبنکارو میکنم... از کار و زندگی انداختم...

به نظرم این آدم به اشتباه خلاهای عاطفی زیادش رو با رابطه های جورواجور میخواد پر کنه ، آنلاین بودنش همچین پیامی میده . اصلا لایق شما نیست. موفق باشی عزیزم

🙏لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید 😘
خلاصه که مواظب باش ضربه نخوری. کسی که یه سین زدن پیامت براش زور داره بخون داستانو چیه ممنون

میدونی چیشد 😐😐

خلاصه که مواظب باش ضربه نخوری. کسی که یه سین زدن پیامت براش زور داره بخون داستانو چیه ممنون

بهش گفتم : نزن ، چون بزنی ام ج نمیدم... دیگه نه حوصله خودت رو دارم نه کارات و رفتارات... متاسفانه از چشمم افتادی ... اونی که فکر میکردمم نبودی...هنوز اونقدر آدم خوب وجود داره که نیاز نباشه رفتار زشت کسیُ تحمل کنم ، اونقدر احساس وجود داره که نیاز نباشه بی تفاوتی تو رو انتخاب کنم... فکر کنم همچی تموم شدست...

گفت : اوکی ، موفق باشی 

یعنی با هویج وارد رابطه میشدم بهتر بود تا این خر 

چی ؟ 

همه از خداشونه من ی نگاهی بهشون بکنم... این چه آدم بدی بود!!!!! 

پدرسگ مثل مار غاشیه بود... چقدر تعریف و تمجید میکرد از آدم.... هعععععععع

بهش گفتم : نزن ، چون بزنی ام ج نمیدم... دیگه نه حوصله خودت رو دارم نه کارات و رفتارات... متاسفانه از ...

بیا بهت گفتیم دیگه 

مشخص بود

این مدل ادما خودخواهن، و البته کم هم هستن، شانس تو بود خورد ب پستت 

سیکشو بزن بره، راحت شدی الان 

2706