2737
2739
:))))   دقیقن  ببین اینا خود شیفته‌ن، خودشونم میدونن مالی نیستن ولی این مدلی رفتار می‌ ...

حالا این دیگه نمیذاشت از ۱۲ ساعت بیشتر بگذره و ج نده خبرش... هر چند اینم اشتباهه ولی از چند روز سین نزدم بهتره....که باورم کن یکم دیگه شکل همین دختره هم میشد حتی بدتر... مثلا من کلییی ابراز احساسات و انرژی مثبت میدادم بهش چون حالش خوب نبود استوری منفی و مرگ و اینا میذاشت... بعد اون می‌گفت ممنون فقط ... یا ی ایموجی کوچولو 🙁 با هویج وارد رابطه میشدم بیشتر بهم توجه میکرد 🙁🙁🙁 بعد حالا باید حرفاشو می‌دیدی ... آخر شبا که آمپرش میزد بالا چنان ابراز محبت میکرد... چنان چت میکرد ... گیف های چیز می‌فرستاد بعدم می‌گفت من  تستوسترونم بالاست دارم کلافه میشم و میمیرم باید ازدواج کنم و هر روز به رابطه نیاز دارم و دارم چوخ میرم 😐 و حرفای چیز میزد منم روشو نمیگرفتم... خودش بیخیال میشد البته به سختی ...اینجور که فهمیدم میخواست ازدواج کنه فقط به خاطر س.ک.س 😐😐😐😐😐😐

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 
حالا این دیگه نمیذاشت از ۱۲ ساعت بیشتر بگذره و ج نده خبرش... هر چند اینم اشتباهه ولی از چند روز سین ...

خب این طرفت به درد بخو نبود با این حرفایی که زدی الان. یا که لاقلش مناسب تو نیست این مدلی. 

متاسفانه آدما با رفتار مخالف خودشون راحت مچ میشن، بداخلاق با خوش اخلاق و .... که درست نیست، باید رو حساب عقل رفت جلو 

راحت شدی سیکشو زدی، منم سیک این لاشیو بزنم اعصابم راحت بشه بابا چین اینا آدم نیستن که 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو منو ندیدی...همه دوستام گفتن تو بهش خیلی سرتری... من واقعا خوشگلم خیلی ... اون خاک تو سر فقط ی هیک ...

خب دیگه اکثرن گول ظاهر و زبون پسرارو میخورن. ازونورم پسرام گول ظاهر دخترارو 

جفتش عاقبت خوشی نداره مگر دو طرف شیشه خورده داشته باشن با هم بسازن 

خستم کرده 😭😭😭 ی بار خیلی مهربونه و محبت می‌کنه ... یار خیلی غمگین ناراخته و افسرده😭

احتمال زیاد اختلال دوقطبی داره  ازش دوری کن ک از لحاظ روحی بد اسیب میبینی . رابطه با این افراد مثل کابوس میمونه عاشقتن ولی یهو میشن هفت پشت غریبه

2728