2737
2734
امضام به خاطر پسرمه که مریضه 

خدا شفاش بده به حق علی 🤲🤲

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
اینم خوبه 😂👍🏽 میرم تو کارش  ملک یه دونه با دوتا مغازه خوبه؟😂

یک واحد کوچیک بخر 🙂بده اجاره 

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
داره

پس خسیسه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
یک واحد کوچیک بخر 🙂بده اجاره 

اره اجاره میدم👍🏽

تنکس 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

من مخالف این تاپیکام یکی درامدش حقوق کارگریه یکی ماهی ۱۰۰ تومن خوب مشخصه مقایسه پیش میاد 

مبگی برو از تاپیک بیرون ولی یادتون نره تاپیکای روز زن چقدر تاپیک زدن کتک کاری و دعوا پیش اومده !

2740
من مخالف این تاپیکام یکی درامدش حقوق کارگریه یکی ماهی ۱۰۰ تومن خوب مشخصه مقایسه پیش میاد  مبگی ...

مهم نیست مهم اینه بتونی مدیریت کنی و پس انداز کنی 

اره خونه خودمونه

خدارو شکر خب راحت ماهی 5تومن میتونی طلا بخری 

2706