2733
2734
یه نوشابه خانواده میشه😐😐😐😐😐😐 ینی ماهی ۶۰ تومن؟ آخه ۶۰ تومن چیییی میشه،

شوهر ایشون همون ۶۰ هم میده شوهر من همون رو هم نمیده یه کارت داده هر وقت بگم برای چیزی لازم دارم می ریزه به اون کارت به خودم پول نمیده میگه چیه میخوای جمع کنی هر چی میخوای بگو بخرم یا واریز میکنم بخری 😐

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها 

شما هزینه های جاریتون چیاست توماه 

من خودم یه ابرو 

باشگاه

تجهیزات و لباس باشگاه

گهگداری ناخن

دلم فیشیال

ماساژ

لیزر میخوات 

ولی همت نمیکنم جستجو کنم و نوبت بگیرم

یه نوشابه خانواده میشه😐😐😐😐😐😐 ینی ماهی ۶۰ تومن؟ آخه ۶۰ تومن چیییی میشه،

یاد بچگی م افتادم .من 33سالمه بابام همیشه روزای جمعه بهم 100تومان میداد .هرجمعه هم کلوچه شاهپور نوشابه شیشه ای و ترد و پفک می‌خریدم موقع پخش فوتبالیست ها و دوقلوهای افسانه می‌خوردم.یادش بخیر پول روز جمعه  

2731
شوهر ایشون همون ۶۰ هم میده شوهر من همون رو هم نمیده یه کارت داده هر وقت بگم برای چیزی لازم دارم می ر ...

پول ارایشگاه هم نمبده !

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
بچه ها  شما هزینه های جاریتون چیاست توماه  من خودم یه ابرو  باشگاه تجهیزات و ل ...

فقط لیزر میرم 

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
پول ارایشگاه هم نمبده !

عزیزم میگم دیگه کارت داده بهم بچه کوچیک دارم آرایشگاه نمیرم کلا خودم بلدم اصلاح میکنم آگه هم برم میگه کارت داری دیگه پول لازم نداری 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2738
برای همه چی یک تومن میده لباس ...‌‌

آره هر چی بخوام برای خودم بخرم ، حالا ی وقتایی خودش ی چیزایی میخره یا کرم چیزی از دیجی سفارش میده با پول خودش ، دیگه بیشترم نمیتونم انتظار داشته باشم ی کارمنده دیگه 

دوستان من با یک تاپیک اشنا شدم خیلی عالیههههه تاپیک پس انداز و طلا دوستان خیلی ایده میدن تاپیک این ک ...

بفرما عزیزم اینم لینک تاپیک 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/تاپیک-مدیریت-مخارج-و-در-امد-و-نحوه-بهتر-پس-انداز-کردنش-و-نکات-مهم-خانه-داری

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
خب شاید نوار بهداشتی یا لوازم آرایشی چیزی رو بخوایم خودمون تنهایی بریم بخریم نمیشه هرسری کارتشو بردا ...

من نگفتم پول نگیرین اتفاقا پول بگیرید چند روز یه بار یه مبلغی بزنه براتون نه اینکه عین بچه ها سر یه روز معین یه مبلغ معین بریزه براتون

کلا از لفظ پول تو جیبی بدم میاد

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔