2733
2739

بوش از طبقه پایین میاد هی میرم جلو پنجره از ته دلم بوشو میکشم😋وای چقدر دلم خواست

اعصابمم خرابه صبح بی بی چک منفی بوده ولی این علایم منو هلاک کردن اخه😭

این چه مسخره بازیه ای توش گیر کردم🫤

اگه عقل و شعور رو میتونستم واسه بعضیا بخرم باور کن جف چشامو میفروختم براشون یکم مغز میخریدم🫡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازمایش میدادی بعضی وقتا بی‌بی چک دیر جواب میده

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2738
ببین اینا همش تلقینه ...منفی شده شده دیگه ....منم تا چند رو عقب میندازم هی احساس میکنم یه چی هوس کرد ...

نه والله تلقین نیس باور کن دلم‌میخواد حتی چند روزه تو اینیستا نگا میکردم دلم‌میخواس امروز همین که سبزیارو انداخت تو قابلمه صبح من پریدم جلو پنجره کفتم یاابلفظ اش رشته🤗🤣در صورتی ک تو حالت عادی دوس نداشتم اصلا هم‌نمیپزم تو‌خونم

من قبل پریود هام چیز های شیرین دوس داشتم بخورم غذا اینا دلم نمیخواس

هنوز به موعودم ۴ روز مونده امیدوار نباشم ینی؟

اگه عقل و شعور رو میتونستم واسه بعضیا بخرم باور کن جف چشامو میفروختم براشون یکم مغز میخریدم🫡
اوووممم منم دلم خواست ککککک😭☹️🤧

اگ‌میتونی برو برا شام بزار از عوض من بخور وای

من خجالت میکشم ب مامانم بگه بپزه زود میگه چیه خبریه؟ ☹️

چند روز پیش اش دوغ گفتم بپز فرستاد به سوپ خوری خوردم🤣

برو بگو به منی که قراره تو آینده حامله بشم یه کاسه آش بده

😂😂😅خواهر فداتشم جاریم هست طبقه پایین بمیرمم ازش نمیرم بگیرم 

تو لباست بالشت بزار مثل باردارها 

برو طبقه پایین در ک بزنی صاحبخونه خودش متوجه میشه  

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
ازمایش میدادی بعضی وقتا بی‌بی چک دیر جواب میده

دیگه نخواستم اگ منفی بشه ناراحت شم نگهداشتم بعد موعودم ک گذشت از همسرم قایمکی برم

2706