2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ارز دیجتال خودش پس اندازه 

اره ولی منظورم اینه با پولی که همسرم داده خیر 

با پول خودمم خیلی وقتا خیلی چیزا میخرم 

اینجوری نیست پس انداز کنم فقط اونجا بمونه 

ازش استفاده میکنم 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
بنظرتون چه مقدار پول تو جیبی یا ماهیانه برای زن لازمه یا مناسبه؟

عزیزم بستگی داره وضع مالی هرکی فرق داره 

ب نظر من یک قلک کنار بزارید روزانه حتی 10تومن یا بیشتر بندازید داخلش سر ماه تبدیل کنید سکه پارسیان اگه طلا دارید بانک بزارید وام بردارید تبدیل کنید طلا وام خونگی شرکت کنید 

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
2738
سنم ازپول توجیبی گرفتن گذشته پول توجیبی میدم.

چند سالتون اگه دوست داری بگو 

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
افرین ایده بهمون بده 😍

عزیزم 1 ملیون خودش بهم میده کارت یارانه هم دستمه میشه 1و200 .تقریبا ازش ماهانه 300 خرج میکنم بقیشو جمع میکنم هرچند ماه یه تیکه طلا میخرم .الان 200 گرم طلا دارم☺

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

دوستان من با یک تاپیک اشنا شدم خیلی عالیههههه تاپیک پس انداز و طلا دوستان خیلی ایده میدن تاپیک این کاربر @royayezendegi    

عزیزم 1 ملیون خودش بهم میده کارت یارانه هم دستمه میشه 1و200 .تقریبا ازش ماهانه 300 خرج میکنم بقیشو ج ...

👏👏👏افرین مبتونی وام هم برداری با طلاهات