2737
2734

ماهی ۶ تومن

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیگیرم  فقط اومدم بگم نمیگیرم

چرا ؟؟

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
2728
سلام من شوهرم هفته ای بهم میده پنجشنبه ها ۱۵ تومن😶😑

ورشکسته نشه😕

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
سلام من شوهرم هفته ای بهم میده پنجشنبه ها ۱۵ تومن😶😑

تبدیلش کن سکه 

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
2738
نظر منم همینه که اگر پول  ماهیانه زن جدا باشه بهتره

نظر من اینه زن باید پس انداز داشته باشه 

پس انداز میکنی ؟

نه عزیزم 

پول درآمد شاغلی خودم رو پس انداز میکنم حالا بیت کوین یا .....

ولی درکل خیلی اهل پس انداز نیستم بیشتر. در لحظه زندگی میکنم 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
من میگیرم 1ملیون

پس اندارم میکنی ؟

نه عزیزم  پول درآمد شاغلی خودم رو پس انداز میکنم حالا بیت کوین یا ..... ولی درکل خیلی اهل پس ...

ارز دیجتال خودش پس اندازه