2733
2739
عنوان

خیلی پشیمونم از انتخاب همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4130 بازدید | 168 پست
چرا چطوره🙄

غیر منطقی.کافیه کلمه ای بخوای ناراحتیتو (تازه از یه چیز منطقی)بروز بدی.خودمو خانوادمو میشوره میذاره کنار آدم بی چاک دهن بیشعور.تا باهاش دعوا میکنم به خانوادم توهین میکنه عقده ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همیشه تقصیر مادراس که اینقد بد پسرا رو بد میارن متاسفانه👌 میگن پسره و اهمیتی ب تربیتش نمیدن میزارن ...

واقعا حرفت حقه خونواده ها ی ماها تو تربیت پسر ها کم میزارن همه نه ولی خیلیا آره میگن پسره بزار آزاد باشه ولی دخترا نه بیشتریا آزادی ندارن و سرکوفت میشنون و یا باید کاملا مطیع خانواده باشن بعد ازدواج کردن بازم باید مطیع یه آدمی باشن که همه جوره لوس و خودخواهه و با آزادی که داشته خیلی کارها کرده و.........البته نه همه

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       
منم گاهی احساس پشیمانی میکنم ولی دوسش دارم چیکار کنم😓

من دوسش ندارم نمیتونم کسی که به خودم و خانوادم چرت و پرت گفته و هروقت زورش به منطق من نمیرسه شروع میکنه فیزیکی و روانی منو تحت فشار گذاشتن دوس داشته باشم

من دوسش ندارم نمیتونم کسی که به خودم و خانوادم چرت و پرت گفته و هروقت زورش به منطق من نمیرسه شروع می ...

حق داری

اینجوری که گقتی اصلا قابل تحمل نیست

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
2738
عزیزم بقیه شوهرام بیشتریا غرغرو و بهانه گیرن یا مشکلای دیگه ای دارن نمیگم همه بدن ولی خوب و همه چی ت ...

کاش شوهرم نه پول داشت نه هیچی ولی بی ادب و بی شعور نبود😔همه چی تمومی پیشکشش

از این طرف بعضی از مادر های امروزی حرص آدمو در میران که زورشون میاد پسرشون حتی وسیله های خودشو مرتب ...

موافقم . بخاطر همین رفتارهاس که پسرها مردسالار ب بار میان و فک میکنن میتونن خودشون هرکاری بکنن و ب زنها زور بگن تو ناخودآگاهشون ارزش زن میاد پایین. مادر خود من اینطوری بود همیشه بهم زور میزد ک پاشو ب داداشت غذا بده فلان کن بهمان کن😂😂 چقدرررر حرص میخوردم چقدرررر پتنفر میشدم ازشون😂 تا میگفتم خودش بکنه میگف واا پسره پسر چه بلده اینکارارو😑 نتیجش شد برادرم که خیلی قلدر و زورگوعه و ب زنش زور میگه حتی ب خود مادرم هم احترام نمیزاره. البته که خوب اونم ناآگاه بود نمیدونست و خودش بهای کارشو داره میده

اگه انتخاب خودته چرا باید پشیمون باشی من ازدواجم نیمه سنتی بود تو این ۸سال یه بارم نشده پشیمون باشم& ...

متاسفانه انتخاب خودمه و حالا میفهمم من تحت شرایطم انتخاب اشتباهی کردم.تاوانش خیلی میترسوندم😔

پشیمون نباش تو در اون لحظه ب هردلیلی این ادم رو انتخاب کردی و اون لحظه بهترین تصمیمی ک میتونستی رو گرفتی پس حسرت نخور .. درست میشه انشالله خدا بزرگ ب خدا توکل کن و از خودش بخواه

🥰 ب مو میرسه و پاره نمیشه خدا هست 😍

من خودم همیشه سعی ب درست کردن  زندگیمو کردم همیشه ام گفتم ب خودم ب بقیه حرف زدن   کلید تما ...

دقیقا راه درست همینه من شوهرمو از یه آدم کاملا مزخرف خودخواه به شدت بچه ننه عصبی بی ادب یه آدمی که کلی با من آروم تفاوت داشت هزاروسیصد درجه تغییر دادم سخت بود ولی تونستم

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       
2706