2737
2734
عنوان

خیلی پشیمونم از انتخاب همسرم

4130 بازدید | 168 پست

اینهمه آدم نرمال چرا چنین آدم غیر منطقی رو انتخاب کردم؟خوش به حال اونایی که شوهرشون انسانه مهربونه زبون نفهم نیست.من هیچ وقت به حال هیچ کسی غبطه نخوردم جز این سالا که همیشه حسرت یه همسر مهربون و منطقی دارم و حس میکنم با زندگیم بازی کردم با این ازدواجم.اصلا نمیتونم خودمو ببخشم بابت چنین اشتباهی

ماهمه پشیمونیم تنهانیستی

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تنها نیستی 😞

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم

منم گاهی احساس پشیمانی میکنم

ولی دوسش دارم چیکار کنم😓

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

عزیزم بقیه شوهرام بیشتریا غرغرو و بهانه گیرن یا مشکلای دیگه ای دارن نمیگم همه بدن ولی خوب و همه چی تموم کم پیدا میشه 

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       
2738

منم دقیقا مثل خودتم همش میگم بانادونی خودمو نابودکردم همسرمن اصلاچیزی بنام منطق تووجودش نیست یه آدم بینهایت بی منطق زبون نفهم که تنهاحسن خوبیش برامن شرایط مالیش هست

همیشه تقصیر مادراس که اینقد بد پسرا رو بد میارن متاسفانه👌 میگن پسره و اهمیتی ب تربیتش نمیدن میزارن سوار شه روشون😑😑 بیایین از خودمون شروع کنیم و پسرامونو انسان تربیت کنیم تا از این پس زنهامون خوشبخت زندگی کنن و یک نسل با مردهای خوب به بار بیان🙏🌱

2706