2737
2734
عنوان

اونایی که توی ان تی بهشون جنسیت گفتن میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 45 پست
گفت چی ؟

گفت اگه از من میپرسی بهت میگم 90 درصد دختر تو سونومم نوشته احتمالا دختر

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
فردا میذارمش گلم

اوکی گذاشتی تگ کن عزیزم

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو نیاره امکان اشتباه هستااا

نمیشه. اونجا زنذگی میکنه داره میاد ایران نمیمونه تا دوسه هفته اینده نصفشو خرید باقیش فردا پس فردا. بیشترشو سفید گرفتم باقیش صورتی

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
اوکی گذاشتی تگ کن عزیزم

حتماگلم ممنون

2731
به من گفت ۶۰ درصد  امیدوار باشم به نظرت ؟!

اگ گفته پسر اره امیدوارباش..دخترممکنه اشتبا کنن اما پسرو نه..حتما یچیزایی دیده ک حدس زده..اگ جای خوب ومعتبر رفتی نگران نباش

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
اره من خودم تو سونو دیدم😍هم دخترمو درست گفت هم این نینی رو

تو هفته چند؟؟؟ 

2738
به من گفت ۶۰ درصد  امیدوار باشم به نظرت ؟!

گفته پسره؟ اخه آلت پسر قشنگ تو سونو معلومه!

۶۰٪ احتمال داده یانی درست ندیده

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
من میترسم اشتباه گفته باشن برعکس. به برادر همسرم کلی لوازم گفتم بخره بیاره خارج از ایرانه همشو دخترو ...

ای بابا ریسک داره به منم ان تی گفت دختره ولی پسر بود

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
۱۳ هفته

من12 هفته ام اخه

ای بابا ریسک داره به منم ان تی گفت دختره ولی پسر بود

عیب نداره گل گلی میپوشه😂😂😂

اگر دکتر قابلی هست بله جانم مبارکت باشه و شاهده دونه دونه موفقیت هاش باشید و مایه افتخار باشه ان شاا ...

ممنون عزیزم خدا همه نینی هارو در پناه خودش حفظ کنه

2706