2737
2734

توی هفته ی 12 حدودا. 

همونی بود که گفتن احتمالا هست؟ 

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺

گفت۷۰درصدپسره وبود

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله

چند درصد احتمال داد؟ 

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺

اگر بگن دختره ممکنه پسر باشه هنوز آلتش رشد نکرده باشه 

ولی اگ بگن پسره دیگ‌حتمی پسره 

البته ب من تو ان تی گفتن احتمالا دختره و دختر هم بود

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2738
من ۱۱ هفته درست گفتن،چقدر توی تاپیکا دنبال اشتباه بودم ،یه شب یه خوابی دیدم عجیب، خدایا منو ببخش غلط ...

من میترسم اشتباه گفته باشن برعکس. به برادر همسرم کلی لوازم گفتم بخره بیاره خارج از ایرانه همشو دخترونه گفتم بیاره ان تی گفت دختره 😃

گفت۷۰درصدپسره وبود

به من گفت ۶۰ درصد 

امیدوار باشم به نظرت ؟!

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
اگر بگن دختره ممکنه پسر باشه هنوز آلتش رشد نکرده باشه  ولی اگ بگن پسره دیگ‌حتمی پسره  ال ...

رفتم جای معروف گفت از استخوناش و اناتومیش 90 درصد دختره

بله درست بود

همون 12 هفته؟ 

رفتم جای معروف گفت از استخوناش و اناتومیش 90 درصد دختره

پس دختره

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2706