2737
2734
عنوان

سلام بیایید ی چی بگین آروم شم

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 35 پست

[QUOTE=224286719]من همیشه با خودم میگم فقط شوهر من بی احساسه یعنی همشون بی محبت و سردن؟☹️[/QUOTمن هم قهرم کلا نفرت دارم ازش مرتیکه خر

این اکانت دست دو نفره..من و مادرم. قابل توجه اونایی ک همش دنبال مچ گیری هستن و میگن چرا تاپیکات با هم متفاوته🙄❗
اشتباه بزرگی کردم نباید با کسی ازدواج کنی که ازت خیلی بزرگتره رفتارامون مغزمون یکی نیس قلقمو یاد گرف ...

چن سال ازت بزرگتره؟

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=224286719]من همیشه با خودم میگم فقط شوهر من بی احساسه یعنی همشون بی محبت و سردن؟☹️[/QUOTمن هم ...

این دیگه شوشو درآورده

این اکانت دست دو نفره..من و مادرم. قابل توجه اونایی ک همش دنبال مچ گیری هستن و میگن چرا تاپیکات با هم متفاوته🙄❗
2728
اره واقعانم خیلی بی احساسه البته نسبت ب من  نسبت ب ننش خیلیم با محبته😏

اره بابا واسه ننه باباشون ک میشه بااحساس میشن حالم به هم میخوره از ازدواج🤕خرم دیگ گاهی اشتی میکنم عاشقشم گاهی بحث میکنم چشم دیدنشو ندارم

یکی تو زندگیمه که نفسام بسته به نفساش   خدایا منو باهمسرم خوشبخت کن❤حتی اگه زندگیم بهشتم باشه بدون تو نمیخوامش..! بعد هفت سال به عشق یه طرفم رسیدم خدایاشکرت خیلی سختی  کشیدم خیلی اذیت شدم ولی الان واقعا خوشبختم که منو به بزرگترین ارزوم رسوندی.💞💋خدایا همه ی عاشقای واقعی رو به هم برسون🤲

ولش کن،، نه اینکه طلاق بگیری،،، ولش کن، رهاش کن، انگار نامرئیه، نادیده بگیر. وقتی زیاد کاسه گدایی دستت بگیری و طلب محبت کنی فقط سردی نصیبت میشه. خودت بشو اولویت اصلی زندگیت. همین فردا صبح برو بیردن یه قدمی بزن به این فکر کن که چکار کنی خوشحال میشی.  کارای موقت مثل خرید کردن و آرایش نه... مثلا شروع به یادگیری یه ساز بکن، یا زبان مورد علاقتو یاد بگیر، یا یه مهارت یاد بگیر. خودت باش و خودت. این تو هستی که مهمی. خودت خودتو دوست داشته باش. ورزش کن، دوست پیدا کن. لذت ببر. شاد باش. اونوقته که میبینی واسه جلب رضایتت چکارا که نمیکنه. اما تو یاد بگیر این تو هستی که در مرحله اول باید خودتو دوست داشته باشی

شوهر من دیوونم کرده کاشکی بمیرم شاید اون موقع قدرمو بدونه 

شوهر من هم کلا آدم ذات خرابیه بخدا هرچی ازش بد بگم کم گفتم

[QUOTE=224286719]من همیشه با خودم میگم فقط شوهر من بی احساسه یعنی همشون بی محبت و سردن؟☹️[/QUOTمن هم ...

☹️ ما زنا خیلی مظلومیم

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️
2738
من همیشه با خودم میگم فقط شوهر من بی احساسه یعنی همشون بی محبت و سردن؟☹️

سرشون بکار خودشونه .توی دنیای خودشونن .ما ها هم باید برای خودمون کاری چیزی دست و پا کنیم که سرگرم اون باشیم و دور برشون نپلکیم

تواتوبوس بودم یه مرده به مرده دیگ میگف زنم مرده دارم زن میگیریم.بعد گف خداروشکر مرد اینقد گیرمیداد بهم..میخاستم فوش خارمادر نثارش کنم مردک عوضی این مردا موقع مردن ادمم واسشون مهم نیستی برن بدرک اصلا ماخوش باشیم

یکی تو زندگیمه که نفسام بسته به نفساش   خدایا منو باهمسرم خوشبخت کن❤حتی اگه زندگیم بهشتم باشه بدون تو نمیخوامش..! بعد هفت سال به عشق یه طرفم رسیدم خدایاشکرت خیلی سختی  کشیدم خیلی اذیت شدم ولی الان واقعا خوشبختم که منو به بزرگترین ارزوم رسوندی.💞💋خدایا همه ی عاشقای واقعی رو به هم برسون🤲

خدانکنه عزیزم اینجوری نگو☹️

سرشون بکار خودشونه .توی دنیای خودشونن .ما ها هم باید برای خودمون کاری چیزی دست و پا کنیم که سرگرم او ...

اره درسته باید محل ندیم بهشون حسابی بسوزن