2737
2739
عنوان

سلام بیایید ی چی بگین آروم شم

318 بازدید | 35 پست

دلم خیلی گرفته .من آدمم.یا.حییون شوهرم خیلی بی احساس و سرده زود قهر میکنه دمو خون کرده کاشکی بمیرم اصن بمن اهمیت نمیده تو مساعل عاطفی فقط خودش من معنی زندگی رو نمیفهمم

😔😔😔هعیییییی امشب منم قهرم وقتی قهرم ازش بدم میاد وقتی اشتی میکنیم بامحبتاش خرمیشم😔

یکی تو زندگیمه که نفسام بسته به نفساش   خدایا منو باهمسرم خوشبخت کن❤حتی اگه زندگیم بهشتم باشه بدون تو نمیخوامش..! بعد هفت سال به عشق یه طرفم رسیدم خدایاشکرت خیلی سختی  کشیدم خیلی اذیت شدم ولی الان واقعا خوشبختم که منو به بزرگترین ارزوم رسوندی.💞💋خدایا همه ی عاشقای واقعی رو به هم برسون🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نماز بخون خودتو با خدا وقف بده

گور بابای هرچی شوهره

فقط با نماز خوندن اروم میشی 🥰

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️
2731
بیخیالش بابا کدومشون با احساسن که شوهر تو باشه؟

من همیشه با خودم میگم فقط شوهر من بی احساسه یعنی همشون بی محبت و سردن؟☹️

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️
2740

منم همینه نه مادری دارم نه خواهری هیچ کسی رو ندارم تو طول روز باهاش یکم حرف بزنم تنهای تنهام شوهرمم مثل لالها یکسره سرش تو گوشی هست یا خوابه تنها حرفی که از دهنش در میاد تیکه و طعنه و مسخره کردن من هست 

من همیشه با خودم میگم فقط شوهر من بی احساسه یعنی همشون بی محبت و سردن؟☹️

اون شوهری ک محبت کنه شوهر نیست فرشتس😏

یکی تو زندگیمه که نفسام بسته به نفساش   خدایا منو باهمسرم خوشبخت کن❤حتی اگه زندگیم بهشتم باشه بدون تو نمیخوامش..! بعد هفت سال به عشق یه طرفم رسیدم خدایاشکرت خیلی سختی  کشیدم خیلی اذیت شدم ولی الان واقعا خوشبختم که منو به بزرگترین ارزوم رسوندی.💞💋خدایا همه ی عاشقای واقعی رو به هم برسون🤲
منم همینه نه مادری دارم نه خواهری هیکسی رو ندارم تو طول روز باهاش یکم حرف بزنم تنهای تنهام شوهرمم مث ...

عزیزم☹️ چرا مسخره میکنه تو رو؟

بیخیالش بابا کدومشون با احساسن که شوهر تو باشه؟

اشتباه بزرگی کردم نباید با کسی ازدواج کنی که ازت خیلی بزرگتره رفتارامون مغزمون یکی نیس قلقمو یاد گرفته میدونه نازشو میکشم پر رو شده

اون شوهری ک محبت کنه شوهر نیست فرشتس😏

اره واقعانم

خیلی بی احساسه البته نسبت ب من 

نسبت ب ننش خیلیم با محبته😏

2706