2737
2739
عنوان

بازم رفت خوابید...

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 49 پست
خب پس دیگه بی خیال این موضوع بشو و زندگیت رو بکن.یه مدت اصلا حرف رابطه رو پیشش نزن.شایدم از بس گفتی ...

زیاد نگفتم که عزیز... 

چندبار گفتم تو این سه سال

بیشتر با زبون خوش... 

دوسه بار فقط تو دعوا گفتم که شدیدا بد برخورد کرده باهام. 

در صورتی که شخصیت بشدت آرومی داره و بی ادبی نمیکرده هیچوقت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نمیکردم شهلا ریاحی تاپیک بزنه، البته شوخی بود،، عزیزم بهترین کار مشاوره گرفتنه، چون ما اطلاعاتی از زندگیتون نداریم، کمک خاصی نمیتونیم بکنیم، نهایتا چند نفر میان به همسرت بد و بیراه میگن که دردی دوا نمیشه، موفق باشی

گر نگهدار من آنست که من میدانم.... 
2731
بعد سه سال حالم از سک س بهم میخوره حس آویزون بودن دارم.  فکر میکنه تحت فشارم، ولی نیستم و ای ...

ببین شما ی مدت اصلاسمتش نرو ولی ب خودت برس لباس تحریک آمیزبپوش ولی بهش توجه نکن

والا نمیدونم چجوری نمیاد طرفتون بعد سه تا ام بچه دارید فک کنم تنهایی حامله میشید😐اینا میخوان ازل من ...

برای هر بارداری یکبار رابطه کافیه.ما 9سال وقت داشتیم و فکر می‌کنم تو این 9سال سه بار رو رابطه داشتم. البته اگر شما مشکلی نداری... 

اطلاعاتتون رو یخورده به روز کنید تا نخواهید مثل مادر بزرگا از رو ظاهر حرف بزنید. 

2740
برای هر بارداری یکبار رابطه کافیه.ما 9سال وقت داشتیم و فکر می‌کنم تو این 9سال سه بار رو رابطه داشتم. ...

شما اطلاعاتتون رو بالا ببرید که همه با یکبار اقدام باردار نمیشن

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
میگه سه ساله !  حتمن بنده ی خدا هر کاری کرده .....  هر زنی این چیزا رو میدونه .....

چی بگم این ب ذهنم رسید🤔🤔پس بفرسش دکترالبته خودتم بروک متوجه بشی بهش دارومیده یانه

2706