2733
2734
عنوان

بازم رفت خوابید...

472 بازدید | 49 پست

مثل خواهر برادر شدیم با هم... 

سه ساله

میگه طبیعیه... 

یبارم رفته دکتر نمیدونم چه تجویزی کرده که اصلا نه دارو میخوره و نه اصلا میاد سمتم... 

امشبم مثل هر شب رفت تو اتاق بچه ها خوابید. خیلی خیلی از نظر روحی تحت فشارم. 

کم محلی میکنه... 

یکی دوبارم اعتراض کردم تند شد گفت برا س ک س ازدواج کردی؟ خاک عالم تو.... 

با اینکه خودمم اصلا میلی ندارم. ولی از نظر روحی خیلی شرایط سختی دارم. 

چه برخوردی بکنم باهاش؟ امشبم باهام تند شد چرا نمیذاری بخوابم! 

با اینکه ظهر هم خوابیده

بگو برو بخواب پیر مرد 

اه اه والا جات عصبی شدم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو پ برا چی ازدواج کردم🙄🙄🙄🙄🙄یکیو میخواستم که نیاز های جنسی و عاطفیمو برطرف کنه نه یه برادر رو مخ

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2738

بگو اره واسه س ک س ازدواج کردم..مشکلش چیه؟؟اگه واسه این نبود ک خونه ی بابام بودم بدون دردسر

گاهی باید پررو بود ولی واقعا این چیز شوخی نیست ک بیخیالش بشی..با ی مشاور مشورت کن ک چیکارکنی

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2706