2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا جدات کردن

من یبار قهر کردم رفتم خونه پدرم  پدر مادرم نمیداشتن دیگه برگردم اما شوهرم اومد دنبالم خودم به اصرار پاشدم باهاش رفتم اما همین باعث شد که راه دخالت خانواد وخانواده شوهر تو زندگی ما باز بشه و منو نسبت به زندگیم سرد کنن  وخیلیم سریعمهریمو بخشیدن حق طلاقو برام گرفتن وجداشدم  

مامانم هرروز زنگ میزد  من اون موقع کنکور داشتم  بهم میگفت فعلا درستو بخون ولی بعداز کنکوت باید حتما جداشی منم رفته بود تو سرم که باید جداشم دیگه  اصلا رقتارمون تحت کنترل خودم نبود هرکی هرچی میگفت میگفتم اوکی حرف تو درسته همونو انجام میدادم 

2731
میگن بعد طلاق تا دوسال نباید با کسیباشید.

اره میگن ولی برای خودشون میگن چون منی که انقدر خلا داشتم فقط میخواستم یکی باشه بهم محبت کنه اما دوساله بلایی سرم اومده که افسردگی گرفتم

2738
اره میگن ولی برای خودشون میگن چون منی که انقدر خلا داشتم فقط میخواستم یکی باشه بهم محبت کنه اما دوسا ...

خب تو خیلی ضعیفی مگ باید یکی باشه حتما.

رو خودت بیشتر کار کن وگرنه همچنان شکست خواهی خورد

خب تو خیلی ضعیفی مگ باید یکی باشه حتما. رو خودت بیشتر کار کن وگرنه همچنان شکست خواهی خورد

دیگه اون ادم سابق نیستم 

از جنس مخالف بیزارم انقدر بلا سرم اومده که حالا حالاهاااا سمت هیچ مردی نرم 

حرف مفت آدم نیاز داره 

دقیقا  

من الان تو سن ۲۲ در اون اوج نیاز جنسیم ولی کلا خودمو سرکوب میکنم  

پدر مادر من که این چیزا حالیشون نیست که دختر ۱۹سالشونو مجبور به طلاق نکنن

2706