2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی ک تو دوران دوسی به ادم فحش خواهر مادر میده حالا میره زن میگیره ادعا داره که چون تورو دوست نداشتم ...

چرا اینقدر خودتو کوچیک میکنی واقعا؟ ببخشیدا زنا خودشون اجازه میدن هر بلایی سرشون بیاد

2731
مشکلاتش چی بود؟ الان ازدواج کردی؟ چند مدت ک جدا شدی؟

تقریبا چند ماهی میشه.بد دهن یودنش به کنار .دخالت.خبر چین بودنش.همش تحقیرم میکرد بهم ارزش نمیذاشت توجه نمیکرد.خانواده اش برام تصمیم میگرفتن و بی احترامی اینم چیزی نمیگف هرکار اونا میگفتن میکرد

چرا؟ جفتشو میگی سر چی جدا شدی؟

اولی بشدت وابسته مادرش بود مادرشم با من حسادت میکرد نداشت زندگی کنیم واینکه اطرافیانم خیلی بهم فشار اوردن جدابشم ولی پشیمون نیستم چوونن   اون موقع بهترین تصمیم گرفتم الان اگه فکر کنم بگم کاش جدانمیشدم بدیاشو یادم رفته پس فقط از رو احساسته  ولی خب از دومی بهتر بود 

دومی 

بااینکه ادعا کرد که عاشقمه دوسال تمام بهش فحش ناموسی داد مادر وخالمو وخودمو به رابطه نامشروع  نسبت داده نه یبار بلکه هزار بار 

درواقع خودش هرزس چون من دائم چت کردنشو با دخترا میدیدم  

اخرین بار سه شب پشت هم ازش کتک خوردم در حدی که اخرین بارش وقتی داشت  خفم میکردم از حال رفتم تا ولم کرد  

ابرو تو فامیل برام نذاشته به تک تک دخترا فامیلمون چشم داره پیام دوستی براشون داده 

دوسال تمام چشمم پر از اشک بوده چه شبایی من تو خونه تنها تا صبح گریه کردم حتی  خواستم خودمو از پشت بوم پرت کنم پایین که  مامانم رسید ونذاشت  

و اقا گوشیشو خاموش کرده بود داشته به دوست دختراش میرسید

2738
آخه چجوری من اولی هم نمیتونم

وقتی راهی جز جدایی نداری چی میشه کرد 

من اگه برگردم جنازم برمیگرده خونه پدرمم 

چون یبار تجربه  داشتم جون دادن حس کردم باتمام وجود اما اون حتی دست از خفه کردنم برنمیداشت

اولی بشدت وابسته مادرش بود مادرشم با من حسادت میکرد نداشت زندگی کنیم واینکه اطرافیانم خیلی بهم فشار ...

چرا انقدر عجله میکنید تو ازدواج واقعا؟

اولی باید درس عبرت باشه برا هممون.همه مردا ی گوهن اصولا ولی در طرحا و رنگای مختلف😂

خدایی چیشد بعد اولین ازدواج ناموفق تونسی ب دومی فککنی؟

چون منو با ار از شوهر اولم جدا کردن منم ۵ ماه بعد از خلا عاطفی واینکه توی خونه پدرم همش دعوا بود با شوهر فعلیم ازدواج کردم و الان به حدی زجر کشیدم که حتی به ازدواجججج دیگه نمیتونم فکر کنم اما اولی چون زجری نداشتم فقط عشقم به شوهرمو نمیتونستم  فراموش کنم

چرا انقدر عجله میکنید تو ازدواج واقعا؟ اولی باید درس عبرت باشه برا هممون.همه مردا ی گوهن اصولا ولی ...

شوهر اولم انقدر بد نبود فقط یه عیبایی داشته که شاید درست میشد و من چون اولین مردی بود که حتی دستشو گرفته بود بشدت دوسش داشتم اما من با فشار اطرافیانم به سمت طلاق رفتم دومیو فقط میخواستم  خلا عاطفیم پرشه و   از دست دست خانوادم که هرروز تو خونشون دعوا و همچنان هست فرار کنم 

می‌دونی من بچه بودم شوهر کردم شوهرم معتاد بد اخلاق بددهن من روز شبم گریه بود بچم افسرده شده خودم افسرده روز شب تو اتاق تاریکم یه آقای آمد خیلی کمکمون کرد ولی چه فایده شوهرم طلاقم نمیده

2706