2733
2734
عنوان

مادر شوهرم و خواهرشوهرام اومدن همه چیز زندگیم بهم ریخت

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه طرز فکری این همه عزت و احترام و  خودمو کوچیک میکنم واسه مادر شوهرم و....

خب؟الان چه اتفاقی افتاده؟چشم خوردی؟😑😑😑😑😑

مادر زندگی بچه خودشو چشم میزنه؟😑😑😑😑

اصلا کاسه بشقاب چشم زدن داره؟😑😑😑😑

2731

بنظر من تا جنجال نشده قفل کن الان همه طرفدار مادرشوهرتن اینجا نی نی سایته یهو طرفدار مادرشوهر یهو ضدش تکلیفشون مشخص نیست😑😑😑

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2740
منظورش اینه چشم زدن😕نمیگه که با اچار افتادن ب جون یخچال🤦‍♀️

چای ساز من پری روز بدون هیچ زمینه ای یهو وسط اب جوش اوردن خاموش شد سوخت وسیله برقی مشخص نمیکنه تازه برند درست درمونی هم بود مثلا 

شما داری قضاوت می کنی که امدن مادر همسرتون باعث خرابی یخچال شده.

میکم این قضیه چرا تو این مدت نیوفتاده بود 

تکنسین گفتن یخچالتون چطور تو این مدت کم خراب شده  داشت شاخ در می اورد

رفته عین سفره و دستمال سفره من گرفته گلم 😑

شما قشر تحصیل کرده جامعه هستید این تفکرات  قدیمی رو دور بندازید

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘
😒😕  دیگ بی کیفیتی یخچال رو گردن چشم ملت نندازیم

یخجال خونه من نبوده باید ب اسی بگی فکنم😕

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2706