2733
2734
عنوان

ی خانم کارمند+ ی خونه ی پر از مهمان

1369 بازدید | 95 پست

سلام وقتتون بخیر

خانما من کارمندم و ی وقتایی مجبورم دو شیفت بمونم تا ۸ شب، ی ماهه عروسی کردم و بعد از عروسی خیلی دستمون خالی شده چون شغل همسرمم ازاده و دیگه خودتون حتما میدونید که شغل ازاد چطوره

نمیتونم تو کارم بی نظم باشم چون ب پولش نیاز دارم  برای ادامه زندگیم

این چند وقت هرچقد پول تو دستم بوده همه رو دادم همسرم چون ب شدت دستش خالی بود

خانواده همسرم خیلی خسیسن! ی خواهر داره که هدیه عروسی هم بهمون نداد(اشکالی نداره چون اجباری ک نیست😄)۳ تا بچه شلوغ و ماشالا پرخور داره ک هرچی تو خونه ببینن درو میکنن!🥲دیشب عروسی یکی از اقوام همسرم بود.از شهر نزدیک اومدن ک بیان برن عروسی، تو مکالمات تلفنی همسرم فهمیدم ک قراره بیان تلپ بشن تو خونمون! 🙄منم با خودم گفتم خودمو بزنم ب مریضی که نرم عروسی حداقل اونا هم چون نیستم ک بهشون تعارف کنم نمیان خونه! من نرفتم عروسی ولی همسرم رفت ب همراه مادرش که ی هفته س خونمونه🥲شب خواهرش و بچه ها و شوهرشم برگشتن اومدن موندن خونه ی ما!😒

شوهرم بخاطر من کلی هویج و ۴ کیلو موز خریده بود که اب هویج بگیره برام و شیرموز درست کنه☹از موزا فقط ۵ تاش مونده و هویجارو هم الان ک من سرکارم قطعا همشو اب میگیرن تا ابمیوه گیرم بسوزه🥲😒من الانم سرکارم و با اینکه شیفتی ندارم بهشون گفتم تا ۸ شیفتم! نمیتونم برم خونه چون حرصم میگیره از این همه پررویی و دوست ندارم بایستم ور دستشون برا ۱۰ نفر غذا درست کنم! بچه هاشم خیلی شلوغن و من اصلا از شلوغی خوشم نمیاد!دوس دارم از سرکار میام استراحت کنم☹😒ما ک هیچی نداریم ☹شوهرش دیشب یک میلیون ازمون گرفت ک میدونم عمرا پس بده😪خونه بابامم مهمان هست.نمیدونم تا ساعت ۸ برم کجا☹☹😂ب نظرتون چیکار کنم؟؟؟ میخوام اینجوری رفتار کنم ک زودتر برن چون واقعا حوصله مهمان پررو رو ندارم.کل زندگیمو زیر و رو میکنن

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

زورم میاد ک تو نداریِ خودمون، اینقدر بیشعورن ک ازمون پول میگیرن😒یا اومدن موندن خونمون باید کلی خرج کنیم

شوهرم جوریه ک وقتی مهمان میاد 

هرچی داره میربزه تو خونه ک مهماناش کیف کنن😒از اون ور خودمون میمونیم برا خرجا و قسطامون😒

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒
2738

بنظرم بری خونتون بهتره

تاالکی نگردن توخونت همه جاوارسی کننند

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
زورم میاد ک تو نداریِ خودمون، اینقدر بیشعورن ک ازمون پول میگیرن😒یا اومدن موندن خونمون باید کلی خرج ...

خوب خواهر من ، بگو ندارم ، قرض نده ، مجبور که نیستی؟تازه خوبه میدونی که پس هم نمیده!

قد ۱۶۵،وزن فعلی ام ۷۰،وزن هدف ۶۵ . من میتوانم💪😉

برو سر خونه زندگیت

یه خونه مفت و مجانی گذاشتی بره مغولا؟؟؟

خب به شوهرت بگو، الان شرایط مهمون نداریم ما

همشم ایراد بگیر از کاراشون

بچه هاشم دعوا کن 🤣 انشالله که قهر میکنن میرن

2706