2737
2734

حدود ۴ ماهه که اومدم تو خونه خودم. قبلش داده بودم دست مستاجر و خودم مستاجر بودم.... الان اومدم اینجا. طبقه ۹ هستم و ۶۰ واحدن. پر از سر و صدای همسایه ها و عین قفس می مونه. بخوام بیرون برم حسش نیس چون باید کلی تو آسانسور اسیر بشم تا برسه ...داخل خونشم خیلی زشته و مسکن مهره... اشپزخونه دراز و پذیرایی دراز و مستطیل که اصلا نمیشه مبل رو زیبا چید....حالم به هم میخوره. همیشه فکر میکردم خونه خودم برم کلی وسیله میخرم اما دلم نمیاد واسه اینجا حتی یه میخ بخرم . خودشم انگار ۳۰ سال ساخته از بس کهنه شده و معلوم نیس احمدی نژاد چه سالی ساخته اینو   حالا مثلا خونه ما رو ترکیه ای ها ساختن معروف به برج های کوزو . که همه میشناسن.. وای خیلی زشته داخلش ..مسکن مهر های پردیس و پرند دارن این برج ها رو .به نظرتون بفروشم یه خونه جدید تو شهر بخرم؟؟ که مسکن مهر نباشه. البته شاید ۶۰ متری بتونم بخرم. اینجا که هستم ۸۰ متره

مسکن مهر افتضاحه

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه پول داری آره بفروش یکی دیگه بخر

پول که ندارم. مجبورم برم تو ۶۰ متری. حداقل هم خونه قشنگ تر گیرم میاد هم دورم پر از مغازه و امکاناته. اینجا که هستم سگ پر نمیزنه امکانات نیس

2738

عکس خونتو بده ببینیم 

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

این طرح مسکن ملی ک میگفتن همین خونه ها میسازن یا جور دیگه ای هست ؟

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 

اگه شوهرت موافقه حتما برو

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2706