2737
2739
عنوان

من ۹ سالم بود یه صداهایی می‌شنیدم اینکه حس میکردم یکی صدام میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 95 پست
دوستت درست گفته...نترس مدیوم بودن ترسناک نیست..ی محبت الهی ک خدا بهت  داده و تو بلد نیستی ازش ا ...

مدیوم چیه ؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه باز نیست....ولی زمینه باز شدن داره...

دوستم هم دست زد رو پیشونیم گفت ضعیفه بسته نیست یه همچین چیزی گفت ولی در کل نمی‌خوام استفاده کنم می‌خوام ازم دور شن علاقه ای به استفاده ندارم فقط نمی‌دونم چجوری بی حوصله و عصبی نباشم چجوری تمرکز داشته باشم درسمو بخونم

منم چندماه پیش اتفاقای این شکلی خیلی بدی رو تجربه کردم، روح و روانم به هم ریخته بود و فقط اذیتم میکردن، به وسایلم آسیب میرسوندن یا نمیذاشتن بخوابم سنگ میزدن به در و دیوار که پاشم، خیلی اذیت کننده بود، یه روز شدت گرفت و حس کردم چیزی مثل روح ( دیدی آفتاب که شدید باشه چطوری گرما رو ساطع میکنه و کیشه حرارتشو دید؟) همین شکلی انگار وارد بدنم شد، اونقددد بد بود که نمیدونی تا خانوادم سرمو بین قرآن نذاشتن آروم نشدم 

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  

منم سال پیش که باردار بودم همش فکر میکردم یه چیزی سریع از گوشه چشمم رد میشه،یه شب شوهرم کرونا گرفته بود اون سر حال خوابید منم این سر حال،نصف شب هی شوهرم اسممو صدا میزد قشششنننگگگگ کنار گوشم میگفت غزل پاشو چشمامو باز کردم دیدم شوهرم اون سر حال خوابه خوابه انقد که قرص خورده بود بیهوش شده بود انگاری انقد جیغ زدم تا بیدار شد 😭یادش میوفتم تنم مور مور میشه 

ولی خداروشکر دیگه چیز خاصی ندیدم

2706