2737
2734
عنوان

من ۹ سالم بود یه صداهایی می‌شنیدم اینکه حس میکردم یکی صدام میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 95 پست
نه باز نیست....ولی زمینه باز شدن داره...

میگم منم بعضی موقع ها یه اتفاقی می افته انکار قبلا موبه نو مثل همین و قبلا دیدم و میدونم مرحله به مرحله بعدش چیه یا مثلا برعکس یه صحنه هایی توذهنم میبینم یه مدت بعد تو واقعیت هم همون اتفاق ومیبینم این چیه ؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از لحن حرف زدنت شخصیتت مشخصه ریپلای نکن

میشه به پیامی که بالاتر از تجربم گذاشتم ریپلای کنین؟ بنظرتون چرا اینجوری بودم؟ یکی اومده بود خونمون میگفت حتما چیزی دارین که حسادت میکنن بهتون!!!

ولی واقعا خیلی آسیب زدن بهم هم به من و هم به خواهرم 

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  
2728
میگم منم بعضی موقع ها یه اتفاقی می افته انکار قبلا موبه نو مثل همین و قبلا دیدم و میدونم مرحله به مر ...

خب منم اونطوریم ولی هیچ چیز ماورایی ندیدم ولی یه بار رفته بودیم یه شهر دیگه عروسی اولین بار بود بود میرفتم اونجا ولی رفتیم اونجا نشستیم احساس کردن میزا و صندلی و اینا رو قبلا دیدم و خیلی اتفاقای دیگه

خب منم اونطوریم ولی هیچ چیز ماورایی ندیدم ولی یه بار رفته بودیم یه شهر دیگه عروسی اولین بار بود بود ...

آره منم همین طورم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜