2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر کی با اون دنیا اگرم ارتباط گرفته باشه عالم خاب هست

اره ب اینم فکر کردم چون خدا مارو جوری افریده ک هم توااون دنیا باشیم هم این دنیا ک بفهمیم چخبره یکیش خود من 

2740

یادمه یک خواب نزدیک یک سال یک سال ونیم پیش بودکه برنامه پس از زندگی رادیدم فهمیدم منم اون عالم رودیدم خواب مادر بزرگ مادرم رو دیدم به چشم سرندیده بودمش وقتی برای مادر بزرگم تعریف کردم گفت خودش بوده انکار یک جایی بودیم تاریک مبهم زیر پامون انگار سطح بود ولی ن سطحی که روش راه بری یک جور خلع باهام صحبت کرد چندتاچیز بهم نشون داد 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
اره ب اینم فکر کردم چون خدا مارو جوری افریده ک هم توااون دنیا باشیم هم این دنیا ک بفهمیم چخبره یکیش ...

خواب برادر مرگه تنها تفاوتش اینه ک اگ بیدار شدیم خواب بوده اگ دیگه بیدار نشیم مرگ محسوب میشه و تو همون عالم میمونیم

اگ.میشه یه صلوات برای حاجت مامان بابام بفرستین

حالا همه تخیلی ها میریزن تو تاپیک

درمان لکنت زبان                                                                  خانوما درمان لکنت زبان خوردن تخم اردک و تخم بلدرچینه قدیمیا خوردن  تخم کفتر یاکبوتر را هم پیشنهاد دادن                 نگید خرافاته و تاثیر نداره که اینطور نیست.من خودم ۲سال با پسرم زجر کشیدم از این گفتار درمان به اون گفتار درمان .آخرش ارجاع دادن به روانپزشک و متخصص مغز و اعصاب.ولی توکل کردم به خدا و با دادن این ۳تا تخمی که گفتم بچم الان خدارو شکر لکنتش تقریبا به صفر رسیده😍