2733
2739
عالی همه جا باهاش میرم خریدو دکترو مدرسه دیگه اینقدر باهم هستیم که دوستای پدرم زنگ میزدن میگفتن پسرت ...

خوش بحالت ..

خدایا اگه حکم باهاته یه لازم بزن داریم کوت میشیم!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش بحالت ..

ولی این دوس داشتن زیادم کار دستم داده 😭باهام کشتی میگیره زیاد کتک میخورم😂 منم داد میزنم مامان کمک دیگه تا مامانم بیاد باهاش کشتی بگیره من درمیرم،  خونمون کشتی کج 🤣🤣

ولی این دوس داشتن زیادم کار دستم داده 😭باهام کشتی میگیره زیاد کتک میخورم😂 منم داد میزنم مامان کمک ...

من داداشم رو یه ساله ندیدم 

خدایا اگه حکم باهاته یه لازم بزن داریم کوت میشیم!!  
2731
من داداشم رو یه ساله ندیدم 

منم تقریبا دو ماه سربازی وقتی رفت باهام خداحافظی نکرد گریم گرفت بعد بهش گفتم چرا خداحافظی نکردی گفت گریم میگرفت نتونستم خداحافظی کنم اینجوری بهتر بود تازشم گفت تو ماشین گریش گرفته خیلی رحمینه

خیلییی خوب

پایست قربونش برم😂❤️

دوتا آدم خل و چل😁دعواهامون هم دوست دارم🥺🙈

میخام کنار هم پیر شیم بمیریم🔗🧡                           دوری هر کیو تحمل میکنم اما دوریه ت رو ن:/                  آخه دوریت واسه قلبم خود درده🥲                                اسمم یگانست نامزدم بهم میگه یکدانه😁🤍رزمی کار👊🏻🤎آی ام خانوم مهندس👩🏻‍🔧👩🏻‍💻دانشجو👩🏻‍🎓خانم آقای مهندس👨🏻‍🔧💙این کاربر قابلیت تبدیل دوست پسر ب شوهر را نیز دارد😁😂دارای پنج سال سابقه با عشقم😎🙈و الان هم نامزدیم😁💜ب قول تتلو:من تو شب دوتا ماه دارم...اونم دوتا چشمای توعه👀✨ تو چنان در دل و و جان رفته ک جان در بدنی پسرعمو جونم🤓💛می‌خوام با تو دوباره بچگی کنم🧿❤️🥺از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم🤤🧡 چ حس قشنگیه تا خودمو شناختم از همون بچگی حس عشق ب تو،تو وجودم ریشه زد🌍💚
خیلییی خوب پایست قربونش برم😂❤️ دوتا آدم خل و چل😁دعواهامون هم دوست دارم🥺🙈

یکدانه جان امضاتو خوندم،خیلی خوبی دختر 🤩😘

راستش من نه دوس پسر دارم نه بلدم دوس پسر بگیرم،باور کن اصلا نمیدونم چجوری با یه نفر آشنا بشم،پیشنهاد دارما مجازی یا تو خیابون ولی می ترسم ،لطف کن از قابلیتت برا منم بگو ،از تنهایی خسته شدم😊

دیگران، دیگرانند؛ هر چقدر که به شما نزدیک باشند.
2740
یکدانه جان امضاتو خوندم،خیلی خوبی دختر 🤩😘 راستش من نه دوس پسر دارم نه بلدم دوس پسر بگیرم،باور کن ...

قررربومت برم جانم😍😂🙈❤️

درخواست دوستی بده باهم حرف بزنیم عزیزم‌‌‌ ، بعد کلاسم.

میخام کنار هم پیر شیم بمیریم🔗🧡                           دوری هر کیو تحمل میکنم اما دوریه ت رو ن:/                  آخه دوریت واسه قلبم خود درده🥲                                اسمم یگانست نامزدم بهم میگه یکدانه😁🤍رزمی کار👊🏻🤎آی ام خانوم مهندس👩🏻‍🔧👩🏻‍💻دانشجو👩🏻‍🎓خانم آقای مهندس👨🏻‍🔧💙این کاربر قابلیت تبدیل دوست پسر ب شوهر را نیز دارد😁😂دارای پنج سال سابقه با عشقم😎🙈و الان هم نامزدیم😁💜ب قول تتلو:من تو شب دوتا ماه دارم...اونم دوتا چشمای توعه👀✨ تو چنان در دل و و جان رفته ک جان در بدنی پسرعمو جونم🤓💛می‌خوام با تو دوباره بچگی کنم🧿❤️🥺از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم🤤🧡 چ حس قشنگیه تا خودمو شناختم از همون بچگی حس عشق ب تو،تو وجودم ریشه زد🌍💚