2733
2734
عنوان

کیست شکلاتی یا همون اندومتریوما کیا دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 55 پست
در مجردا اکثرا در اثر برگشت خون در دوران پریودی ب عقب و داخل جدار شکمه

عزیزم ممنون اطلاعات میدی 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر ب من گفت دستکاریش نکنی بهتره و معمولا با زایمان دفع میشه اما این نامنظمی کلافم کرده.

موهات میریزه؟؟

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2731
من چهارساله ازدواج کردم امسال متوجه شدم ی کیست شکلاتی سه سانتی دارم درد نداره فقط پریودم نا منظمه !

من میگم از تغذیه ست چطور فقط زنهاو دخترهای ایرانی درگیر پریودی و کیست و تنبلین 

دکتر ب من گفت دستکاریش نکنی بهتره و معمولا با زایمان دفع میشه اما این نامنظمی کلافم کرده.

من پریودم منظمه برعکس ماه های قبل این ماه که مشخص شد این کیست رو دارم ی پریود کاملا نرمالی داشتم با دل درد کم

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
ریزش موهام زیاد نیس اما مو زائد روی چونم در اومده 😬

منم اووف اینقد زیادع سیاه و کلفت ۲۰تا میشه فقط چونه ام نیست باقی جاهای بدنم هست

2738
ممکنه نخ مونده رفته تو گوشت

اره دکتر عین یه خر هیچی نمیدونه 

در مجردا اکثرا در اثر برگشت خون در دوران پریودی ب عقب و داخل جدار شکمه

متاهلا چی؟من چهارماه قرص تحریک تخمدان خوردم دکتر داده بود میگم شاید از اونه

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

آزمایش ca125هم دادم جوابش ۹بود

متاهلا چی؟من چهارماه قرص تحریک تخمدان خوردم دکتر داده بود میگم شاید از اونه

ممکنه ‌ی سری کیستا بوجود میان و خودشونم دفع میشن هرماه.دارو هورمونی باعث تحریک تخمدان و و رشد زیاد فولیکول میشه ک اکر از بین نرن تبدیل ب کیست میشن

اگر کیست داری نگران نباش با دارو دفع میشه 

این با آندومتریوز فرق داره 

البته آندومتریوزم ی نوع مث مال من تو جدار شکم بوجود میاد ی مدل تو تخمدان

اره ولی ی مدت هس ک سعی می کنم سردی کمتر بخورم بجاش گرمیجات بخورم ولی بازم نامنظمم

من که مرتب گرمی میخورم فایده نداره عزیزم اینا سم‌ وشیمیایی زیاد میزنن به محصولات کشاورزی 

2706