2733
2739
عنوان

کیست شکلاتی یا همون اندومتریوما کیا دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 55 پست
ممکنه ‌ی سری کیستا بوجود میان و خودشونم دفع میشن هرماه.دارو هورمونی باعث تحریک تخمدان و و رشد زیاد ف ...

از من آزمایش ca125هم گرفتن جوابش ۹بود دکتر گفت خوبه این کیست با دارو رفع میشه

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
من پریودم منظمه برعکس ماه های قبل این ماه که مشخص شد این کیست رو دارم ی پریود کاملا نرمالی داشتم با ...

دوبار دکتر بهم قرص داد پرژسترون و ی چیز دیگه ک پریودام منظم بشه ولی هر کدوم رو دوماه استفاده ک دم تا چندوقت بدتر شد خصوصا پرژسترون ماه دوم چندروز لک شدید بعدم تا هفت هشت روز خونریزی داغون شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جراح بردی یا زنان؟

والا نمیدونم بیمارستان فوق تخصصی بود

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2731
خب خداروشکر .نمیدونم این آزمایش ک گفتی چیه

والا منم دقیق نمی‌دونم دکتر گفت اگه عددش از ۳۵بالا باشه یعنی وخیمه و با دارو حل نمیشه ولی از ۳۵کمتر باشه با دارو حل میشه

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

همیشه باخودم میگم زنهای ایرانی باید اعتراض کنن اینا معلوم نیست چی به خورد ملت میدن زنها و دخترا اینقد درگیر مشکلات زنان میشن

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
دوبار دکتر بهم قرص داد پرژسترون و ی چیز دیگه ک پریودام منظم بشه ولی هر کدوم رو دوماه استفاده ک دم تا ...

من که سردرنمیارم من همه چیم نرماله ولی هربار میرم دکتر ی چیزی پیدا میکنن که ادمو دق بدن

2740
همیشه باخودم میگم زنهای ایرانی باید اعتراض کنن اینا معلوم نیست چی به خورد ملت میدن زنها و دخترا اینق ...

زنای ایرانی از بس تو فکر و خیال و استرس هستن اینجوری میشن

من که سردرنمیارم من همه چیم نرماله ولی هربار میرم دکتر ی چیزی پیدا میکنن که ادمو دق بدن

کلا من هرچی دارو مصرف نکنم بهتره . دوبار قرص خوردم بدترشد .حالا میخوام برم طب سنتی ببینم چی میگن

کلا من هرچی دارو مصرف نکنم بهتره . دوبار قرص خوردم بدترشد .حالا میخوام برم طب سنتی ببینم چی میگن

اره بابا نخور من آنقدر خوردم کیست اوردم