2737
2734
عنوان

کیست شکلاتی یا همون اندومتریوما کیا دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 55 پست

منم دارم متاسفانه😔😔۴ماهه که ال دی طبق نظرپزشک متخصص مصرف میکنم. حالا باید همین روزا برم سونو. خداکنه پوچ شده باشه یا حداقل کوچیک شده باشه😔😔

من یه کاکتوسم توشهربادکنک ها🌵🙃🎈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گره کنار بخیه بود رو لایه فاشیا

عزیزم میشه بیشتر توصیح بدی عزیزم میشه درخواست دوستی بدم 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2731
منم دارم متاسفانه😔😔۴ماهه که ال دی طبق نظرپزشک متخصص مصرف میکنم. حالا باید همین روزا برم سونو. خداک ...

گلم‌تومجردی یا متاهل

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
اگر با دارو کنترل نشه و بزرگتر بشه و دردناک باشه بله اگر درد نکنه و رشد نکنه خب نه

دکتر گفت صبر کن تا پریودد بشی اکه درد داشته باشی باید عمل کنی ولی خداروشکر درد نداشت

2738
من گره کنار بخیه بود رو لایه فاشیا.البته خودم میدونم از بخیه ناشیانه دستیار دکتر بود چون بلافاصله بع ...

وای پس خواهر منم بخاطر همین اینجوری شد بماند که بخیه اش باز شد ۷۰روز طول کشید جوش بخوره 

مجرد عزیزم ۲۰سالمه

اخه این چه مریضیه همه خانمهای ایرانی درگیر کرده

من گره کنار بخیه بود رو لایه فاشیا.البته خودم میدونم از بخیه ناشیانه دستیار دکتر بود چون بلافاصله بع ...

الان ۶ماه از زایمان خواهرم‌گذشته بالای بخیه یه گلوله سفت و کبود هست سیاه و سفت شده فکرکنم نخ گرع مونده لایی چربی شکمش

2706