2737
2734
عزیزم شما هم سرشیشه صفر بزار رو سینت انشالا میگیره

ممنونم از راهنماییت چشم 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
مشکل اینه پسرم اصلا میوه نمیخوره بخدا موندم چیکار کنم همش مجبور غذای ظهر یکم به عنوان عصرونه بهش ب ...

پسرمنم قبلا سوپ میخورد یا مغزیجات و الاندهمون میوه رم اگه بزور ندم نمیخوره وزنش یکساله ثابته

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمنم قبلا سوپ میخورد یا مغزیجات و الاندهمون میوه رم اگه بزور ندم نمیخوره وزنش یکساله ثابته

عزیزم

اخه این چه دردیه

بیشتر بچه ها گرفتارشن

دکتر به من گفت ۹۰ درصد بچه های ۲ سال به بالا الرژیشون خوب میشه،چرا پسر شما خوب نشده؟

پسر منم ۲ونیم سالشه فک نکنم حالا خوب بشه🤧

عزیزم اخه این چه دردیه بیشتر بچه ها گرفتارشن دکتر به من گفت ۹۰ درصد بچه های ۲ سال به بالا الرژیشو ...

من ک شیرو شروع کردم دیگه کوتاه نمیام

انشالله خوب میشه مثبت فکرکن

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
من ک شیرو شروع کردم دیگه کوتاه نمیام انشالله خوب میشه مثبت فکرکن

منم شروع کردم بسکویت و بستنی رو میخورد یه اگزما کوچیک میزد با پماد خوب میشد

الان کل بدنش اگزما و خشکی زده و از بس خاروندنش کامل زخمه

یک ثانیه نیست که دستش تو لباسش نباشه

نمیدونم چرا ایقد زیاد شد یهو

اسفند نوبت گرفتم ببرمش تست پوستی انجام بده تا ایقد زجر نکشه بچه

ما هم کنارش نابود شدیم

منم شروع کردم بسکویت و بستنی رو میخورد یه اگزما کوچیک میزد با پماد خوب میشد الان کل بدنش اگزما و خش ...

خیلی کم شروع کن بدنش اینجوری بخاد واکنش بده خودش اذیت میشه گناه داره

از هفته ای ی دونه بیسکوییت شروع کن

یا روزی نصفه قاشق مرباخوری بستنی

عزیزم خدا رو شکر کن باز شیر خشک میخوره حداقل رشد میکنه ، حس شناختن و دوس داشتن که به شیر دادن نیست 

دختر من ۴ ماه خورد سینم خشک شد دیگه شیشه هم نمیگرفت هر کاری کردین ، سینه خشک مک میزد الان ریزه و ضعیفه

در کنارش اگزما هم داشت 

همین که بقلش کنی بوش کنی بخندی به صورتش هزهر بار قشنگتر از اینه که با حرص بهش شیر بدی 

دخترم همه زندگیمه
2740